E3 2016| در Days Gone راه‌های زیادی برای از بین بردن گروهی از زامبی‌ها وجود دارد

۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵

یکی از سوپرایزهای سونی در E3 2016 معرفی بازی Days Gone بود که سبک اکشن-ماجراجویی دارد و در استودیوی سونی بِند در حال ساخت است.

Deacon St. John، نام شخصیت اصلی بازی است که در جهان آخرالزمانی به سفر کردن می‌پردازد و تعداد زیادی از افراد آلوده را از بین می‌برد. ران آلن و اریک جنسن از استودیوی بِند، جزئیات جدیدی را از جهان بازی و اینکه چه کاری باید در آن انجام دهید به اشتراک گذاشتند.

آلن گفت بازی در شمال غربی اقیانوس آرام به‌خصوص منطقه اورگن جریان دارد. وقایع بازی، دو سال پس از شیوع یک بیماری همه گیر روی می‌دهد که اکثر جمعیت را به موجودات زامبی مانندی به نام Freakers تبدیل می‌کند.

آلن همچنین روشن‌سازی کرد که دموی به نمایش در آمده در کنفرانس سونی، فقط یکی از راه‌های تعداد بسیار زیادی دیگری از پیشرفت سطح در بازی بود:

این در واقع فقط یکی از ماموریت‌های داخل بازی بود. بازی مناطق پس از آن در بر می‌گیرد. شما یک مقصود و هدف در آن ماموریت دارید. هدف شما نابودسازی کل دسته است. بسته به اینکه چطور کار خود را می‌خواهید به پیش ببرید، سلاح‌ها، ارتقاها و مهماتی که با خود حمل می‌کنید، می‌تواند منجر به راه‌های مختلف زیادی شود.

او سپس دنیای بازی را به‌صورت “زندگی” توصیف کرد. افرادی هم وجود دارند که به بیماری آلوده نیستند اما از جان گذشته‌اند و همین افراد برای زنده ماندن، کارهای نومیدانه‌ای انجام می‌دهند.

وی همچنین ادامه داد:

در بازی چرخه روز و شب وجود دارد؛ در شمال غربی افیانوس آرام، آب‌وهوا بسیار سنگین است و تمام آن‌ها جهان را تحت تاثیر قرار می‌دهد… ما هیچ‌وقت عنوانی را ندیدیم که در جاهایی مانند این‌ها قرار داشته باشد؛ در بازی مناطق بسیار زیادی وجود خواهد داشت. از مناطق کوهستانی، تا جنگل‌های سرسبز!

زمانی که در رابطه با تکنلوژی به کار رفته در بازی پرسیده شد، آلن گفت بازی از موتور به‌شدت اصلاح شده آنریل انجین ۴ استفاده می‌کند که آن‌ها را قادر می‌سازد تا به انبوه بزرگی از موجودات منحصر به‌فرد در بازی دست یابند:

هر یک از موجودات درون درسته، طوری تصمیم‌گیری می‌کنند که به دنبال بازی‌باز بیفتند اما همزمان تمام آن‌ها به‌صورت واحد فکر می‌کنند.

تاکنون تاریخ انتشاری از بازی Days Gone اعلام نشده است اما شما می‌توانید دموی به نمایش در آمده در E3 2016 از این عنوان را در این بخش مشاهده یا دانلود کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید