E3 2016| طبق اعلام بانجی ۹۰% بازیکنان Destiny از پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان استفاده می‌کنند

۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵

در جریان نمایشگاه E3 کریستوفر برت، کارگردان استودیوی بانجی در مورد آینده بازی Destiny و پشتیبانی این بازی از نسل حاضر کنسول‌ها و احتمال عرضه آن برروی رایانه‌های شخصی گفت. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

بسته گسترش دهنده بعدی بازی Destiny که Rise of Iron نام دارد تنها برروی نسل فعلی کنسول‌ها عرضه خواهد شد گرچه بانجی خبری مبنی بر داشتن برنامه‌هایی برای دارندگان پلی‌استیشن۳ و ایکس‌باکس۳۶۰ اعلام نمود و اکنون آقای برت توضیحات تکمیلی بیشتری در این خصوص داده است.

در مورد علت اینکه چرا بسته Rise of Iron تنها برای کنسول‌های جدید عرضه خواهد شد برت توضیح داد که در حال حاضر ۹۰ درصد بازیکنان ما را دارندگان پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان شامل می‌شوند.
برت گفت:

زمان مناسبی برای ما فرا رسیده که برروی کنسول‌های نسل فعلی تمرکز کنیم. ۹۰ درصد بازیکنان ما از این کنسول‌ها استفاده می‌کنند. زمانی باید تصمیم بگیریم که برخی چیزها را کنار بگذاریم و برخی چیزهای جدید را اضافه کنیم و اکنون می‌خواهیم مطمئن شویم که Rise of Iron بهترین تجربه ممکن را ارائه می‌کند، بنابراین برروی نسل فعلی تمرکز کردیم.

برت افزود که او می‌خواهد بازیکنان پلی‌استیشن۳ و ایکس‌باکس۳۶۰ تجربه و مسیر ارتقای خوبی داشته باشند.
عرضه بسته گسترش دهنده این بازی برروی کنسول‌های نسل فعلی در حالی انجام می‌شود که بسته‌های پیشین یعنی The Dark Below ،House of Wolves و The Taken King هم برروی کنسول‌های نسل قدیم و هم برروی نسل جدید ارائه شده بودند.
در مورد امکان عرضه بازی Destiny برروی رایانه‌های شخصی نیز از آقای برت سوال پرسیده شد و او گفت که امکان آن را رد نمی‌کند اما نباید انتظار آن را به این زودی‌ها داشت، او توضیح داد:

در حال حاضر چنین چیزی وجود ندارد اما همیشه از پلتفرم‌هایی که تجربه بازی Destiny را بخوبی نشان دهند استقبال می‌کنیم.

بسته گسترش دهنده Rise of Iron در ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان به قیمت ۳۰دلار عرضه خواهد شد و طبق توضیحات سازندگان، این بسته بزرگتر از دو بسته اول این بازی یعنی The Dark Below و House of Wolves می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید