تاد هاوارد می‌گوید «سیستم دیالوگ‌های Fallout 4 به‌خوبی عمل نکرد»

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰

طی مصاحبه‌ای بین گیم‌اسپات و کارگردان هنری بازی Fallout 4، تاد هاوارد از انتظاراتش از موفقیت‌ها و شکست‌های بازی سخن گفت. همانند بسیاری از مردم، تاد هاوارد نیز از سیستم دیالوگ بازی راضی نیست و معتقد است طبق انتظارات عمل نکرده است. ولی او از سیستم مبارزات بازی راضی است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

ما به انجام کارهای جدید علاقه‌مندیم و در این موضوع موفقیت‌هایی نیز کسب کرده ایم. به‌نظر من سیستم تیر‌اندازی Fallout 4 بسیار خوب است– من فکر می‌کنم بسیار خوب عمل کرد. همچنین روشی که سیستم دیالوگ بازی طبق آن پیاده‌سازی شد خوب عمل نکرد. ولی من می‌دانم چرا ما این روش را انتخاب کردیم– برای ساخت گفت‌وگوهای تعاملی و زیبا– ولی این سیستم از دیگر موارد در بازی کمتر موفقیت‌ بود. ما این موضوع را از طریق نظرات در دراز مدت متوجه شدیم.

بسیازی از مردم به سیستم جدید و ساده دیالوگ بازی ایراد گرفتند؛ سیستمی که سعی بر ساده‌سازی انتخاب‌ها بازیکن داشت و دیالوگ‌های بلند و سخت را با دیالوگ‌ها آسان جابه‌جا کرد. همچنین سیستم انتخاب دیالوگ در گسترش‌دهنده Far Harbor نیز حضور دارد و شنیده‌ها حاکی از آن اند که سیستم موجود در این بسته، انتخاب‌های بیشتری در اختیار بازیکن قرار می‌دهد و راه‌های بیشتری برای حل موضوعات بدون متوسل‌شدن به خشونت پیش‌روی بازیکن قرار می‌دهد.

«ما یک فرصت دیگر در بسته Far Harbor داریم.» سپس هاوارد راجع‌به موضوعاتی که از نظرات کاربران درس گرفته‌اند ادامه داد:

مثل:‌ خب [یک گفت‌وگو] به چند روش می‌تواند پایان یابد– بگذارید راه‌های بیشتری در اختیارشان قرار دهیم. این بدین معناست که همه‌چیز تمام نشده است. Fallout 4 عرضه و ما آن را (ضعف سیستم دیالوگ) فراموش کردیم– این یک مسئله واضح است که نظرات کاربران واقعا کمک‌کننده بود.

امید است سیستم دیالوگ مشابهی در بازی درحال ساخت The Elder Scrolls VI وجود نداشته باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید