E3 2016 | عنوان Pokemon Go ماه بعد منتشر خواهد شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۹

Pokemon Sun and Moon، اواخر امسال برای نینتندو تری‌دی‌اس منتشر خواهد شد؛ ولی تنها نسخه از Pokemon نیست که ما مشتاق و منتظر آن هستیم و دیگر نسخه‌ی آن، Pokemon Go به زودی و در ماه بعد منتشر خواهد شد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

شاید با خود فکر کنید که یک Pokemon همیشگی و با سبک معمولی خود منتشر خواهد شد؛ ولی این‌طور نیست و به زودی با Pokemon Go، نسخه‌ای کاملا متفاوت از این سری را تجربه خواهیم کرد.

Pokemon Go سال قبل به عنوان یک بازی برای گوشی‌های هوشمند معرفی و رونمایی شد که اجازه‌ی ضبط Pokemon در دنیای واقعی و همچنین کنترل باشگاه‌ها و مواردی از این نظیر را می‌دهد. این موضوع، واقعا ایده‌ای عالی است که از زمان معرفی آن، طرفداران تا کنون که تاریخ انتشار آن مشخص شده، منتظر آن هستند.

همان‌طور که در E3 2016 گفته شد، این عنوان در ماه ژوئیه ( تیر – مرداد ) برای اندروید و آی‌او‌اِس منتشر می‌شود ولی تاریخ دقیقی از آن معلوم نیست و فقط نام ماه ذکر شده است.

همچنین ما در E3، اطلاعاتی جزئی از بازی دریافت کردیم و فهمیدیم که با استفاده از یک دستگاه پوشیدنی، قادر به گرفتن Pokemon بدون استفاده از گوشی همراه‌‌تان و برنامه‌‌ی Pokemon Go خواهید بود.

یکی از اخبار بد در مورد این بازی، آماده‌نشدن دستگاه Pokemon Go Plus است، گرچه سازندگان امیدوارند که در مدت زمان تقریبا کمی نسبت به انتشار بازی، این دستگاه را آماده و عرضه کنند. لازم به ذکر است که علاقه‌مندان به این بازی، می‌توانند دستگاه Pokemon Go Plus را با قیمت ۳۴٫۹۹ دلار تهیه و بازی اصلی را به صورت کاملا رایگان دانلود کنند.

Pokemon Go

دستگاه Pokemon Go Plus

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید