اولین اطلاعات لیک شده از Edition های CoD: Black Ops 2 تایید شد+نسخه ویژه PC+قیمت ها

PC ، PS3 ، Wii U ، Xbox 360 ، اخبار بازی ۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۷

روز پیش تصاویری بصورت غیررسمی منتشر شده بود که نشان دهنده ی دو نسخه ی ویژه از Call of Duty: Black ops 2 به نام های Care Package و Hardened Edition بود که امروز از سوی اکتیویژن به تایید رسید.همچنین اکتیویژن از Digital Deluxe Edition که در انحصار PC است ، رونمایی کرد.

The Care Package:این نسخه شباهت های زیادی به نسخه های پرستیژ CoD های قبلی دارداین پکیج ، شامل ماکت یک هواپیمای بدون سرنشین MO-27 به همراه یک کنترلر است.به نظر می توانید بااستفاده از این کنترلر ، هدایت این هواپیما را بر عهده بگیرید.

همچنین این بسته ، از نقشه ی چندنفره ی Nuketown نیز بهره مند است.همانطور که در پایین تصویر ذکر شده ، این پک دارای اسلحه های CAMO نیز می باشد.همچنین این بسته تمام Soundtrack های بازی را داراست.The Care Package دارای بخش انحصاری حول Multiplayer این عنوان ، در بخش زامبی است و همانطور که در تصویر ذکر شده ، دارای تم زامبی نیز می باشد.SteelBook هم در این Edition ، موجود است.

قیمت این نسخه ، 179.99$ می باشد.

The Care Package

The Care Package

Hardened Edition:این نسخه نیز شباهت قابل ذکری با The Care Package است ، بااین تفاوت که خبری از MO-27 نیست.همچنین اینکه به جای بخش مالتی زامبی که درانحصار PS3 بود ، در این نسخه از CoD: Balck Ops II ، دارای آواتار های انحصاری در XBOXLIVE مانند زامبی است.همچنین پک محافظ این دونسخه با یکدیگر تفاوت واضحی دارد.

قیمت این نسخه 79.99$ می باشد.

Hardened Edition

Hardened Edition

نکته ی جالب توجه در مورد SteelBook ، تصویر شخصیت مونث CoD: Black Ops II برروی جلد آن است.

Digital  Deluxe Editionکه شامل:

)Call of Duty: Balck Ops II

2)نقشه منطقه ی هسته ای Nuketown ، که نبرد با زامبی ها در سال 1960 را روایت می کند (وجود خط داستانی این بخش هنوز تایید نشده)

3)نقشه ای دیگر از Nuketown اما اینبار در سال 2025 که درگیری در آینده ی Nuketown را به تصویر می کشد

4)اسلحه ی CAMO

5)کارت های بازی برای راه اندازی بخش مالتی زامبی و Nuketown 2025

6)SoundTrack های بازی (اثر Reznor و Jack Wall)

7)Call of Duty: Collector’s Edition

لازم بذکر است قیمت این نسخه ویژه ، 79.99$ اعلام شده است.

Call of Duty: Black Ops II

Call of Duty: Black Ops II

عنوان Call of Duty: Black Ops II در تاریخ 13 نوامبر برای هرسه پلتفرم اصلی (PC / X360 / PS3) و همچنین Wii U منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید