نسخه‌ دمو بازی Monster Hunter Generations عرضه شد | نحوه دریاف این نسخه در ادامه مطلب

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰

عنوان Monster Hunter Generations در کنفرانس E3 2016 شرکت نینتندو به نمایش درآمد و علاوه‌بر نمایش تریلر پر زرق و برق این عنوان، نسخه‌دمو (دمو) این بازی نیز معرفی شد که شما می‌توانید از راه‌های مختلف درآن مشارکت داشته باشید. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

با استناد بر توئیت حساب توئیتر اروپایی نینتندو، اگر در اروپا هستید (اکانت اروپایی دارید) می‌توانید همین‌حالا و به‌رایگان این نسخه را دریافت نمایید.

برای دریافت رایگان نسخه‌دمو#MonsterHunter، به حساب نینتندو خود وارد شوید و به این [لینک] مراجعه نمایید:https://t.co/vW91wJSSQY pic.twitter.com/nIsycKJla8

(Nintendo of Europe (@NintendoEurope در تاریخ ۲۶ خرداد

راه دوم برای دریافت این نسخه، کمی چاشنی شانس به‌همراه دارد. با استناد بر وبلاگ کپکام، بعضی از دارندگان کنسول دستی ۳DS، «احتمالا ایمیلی از طرف نینتندو دریافت کنند» که حاوی دو کد دانلود می‌باشد که می‌توانید آن‌ها را در eShop وارد کنید. اگر نیازمند یکی از کد‌ها هستید، می‌توانید کد دیگر را به کسانی که به آن نیاز دارند هدیه دهید.

همچنین می‌توانید با خرید بلیت دیجیتالی «هامبل باندل» E3 2016 از ردیف صندلی‌های چهار دلاری، این دمو را دریافت کنید.

اگر هیچ‌کدام از شرایط فوق را ندارید، باید تا ۳۰ ژوئن ( دهم تیر) صبر کنید تا این نسخه برای همگان در eShop دردسترس قرار گیرد.

اگر مشتاقید بدانید این نسخه حاوی چیست، باید بگوییم طبق اعلام کپکام، این نسخه « سه کوئست (مرحله) اصلی (Hunt a Great Maccao ،Hunt a Malfestio و Hunt a Nargacuga) می‌باشد که‌ می‌توانید بنابر انتخاب خودتان در حالت Co-op (با دوستان یا از طریق اینترنت) یا تنها آن‌ها را به‌پایان برسانید. همچنین آموزش‌های پایه برای تازه‌واردها نیز تدارک دیده شده است. در کل ۱۴ نوع اسلحه، چهار روش شکار و حالت جست‌و‌جو در این نسخه وجود دارد.

همچنین محدودیتی بر تعداد دفعاتی که می‌توانید این نسخه‌دمو را بازی کنید، وجود ندارد.

Monster Hunter Generations برای کنسول نینتندو ۳DS در تاریخ ۱۵ ژوئیه (۲۵ تیر) در امریکای شمالی و اروپا عرضه‌ خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید