E3 2016| دلیل نبود حالت co-op در Dishonored 2 از زبان کارگردان این عنوان

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

بازی‌های Dishonored و Dishonored 2 که توسط هر دو توسط شرکت بستدا منتشر می‌شوند، هیچ یک دارای شکلی از بخش چندنفره نیستند. دلیل چنین انتخابی از سوی سازندگان چیست؟ با ما در ادامه مطلب برای پاسخ کارگردان این عناوین همراه باشید.

طی برگزاری نمایشگاه E3 2016، سایت گیم‌اسپات مصاحبه‌ای با هاروی اسمیت به عنوان کارگردان Dishonored 2 داشته است. او گفته که علاقه دارد حالت co-op را به بازی نامبرده اضافه کند اما با تعریف داستانی، توضیح داد این کار چندان منطقی و درست نخواهد بود.

هاروی اسمیت گفت او و دوستش به بازی System Shock 2 علاقه‌مند بوده و دوست داشتند که co-op را با یک بهینه‌ساز به بازی اضافه کنند. پس از اینکه چنین چیزی امتحان شد، اسمیت می‌گوید که تجربه را به کلی خراب کرد.

دلیل چنین موضوعی از زبان هاروی، این است که یک بازیکن دیگر، هر طور که بخواهد در دنیای بازی حرکت می‌کند. به عنوان مثال فرد دوم اقدام به پرش مداوم بر روی دیوارها و شلیک به همه چیز می‌کند. اسمیت می‌گوید:

این عنوان از یک بازی ترسناک که شما را غرق اتفاقات خود می‌کرد … یک دفعه تبدیل به لحظه‌ای شد که شما دوست خود را میبینید دائم در حال بپر بپر است. شاید راهکاری برای اضافه کردن این حالت وجود داشته باشد اما نه برای این سری بازی.

Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۱ آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید