E3 2016| بازی Prey جدید ارتباطی با پروژه لغو شده Prey 2 ندارد

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴

طی کنفرانس E3 شرکت بتسدا از بازی Prey جدید رونمایی شد. اکنون اطلاعات بیشتری در مورد این بازی اعلام شده است. در ادامه مطلب همراه ما باشید.


پیت هاینز معاون بازاریابی شرکت بتسدا اعلام و تایید کرد:

در بازی Prey جدید، خبری حتی از یک عنصر Prey 2 هم نیست، بجز آنکه بیگانگان دیوانه‌وار در حال دویدن باشند و شما نیز توسط بیگانگان شکار خواهید شد.

هاینز توضیح داد که استودیوی آرکین این بازی را با توجه به آنچه که بازی Prey می‌بایست می‌بود از ابتدا ساخته است و زمانیکه از او پرسیده شد که این بازی در سبک ترسناک خواهد بود؟ او گفت که سبک بازی ترسناک نخواهد بود اما در آن از المان‌های روانشناسی استفاده شده است. او گفت:

شما برخی نکات را در تریلر بازی مشاهده کردید اما این یک بازی اول شخصی اکشن است، این سیستمی است که آرکین به آن شهرت دارد. آنها می‌دانند که چگونه یک دنیای واقعی خلق کنند، جاییکه وجود هرچیز براساس منطق و علتی خواهد بود نه آنکه تنها وجود داشته باشد. علتی وجود دارد که چرا یک ایستگاه فضایی راهی برای شما ایجاد خواهد کرد که باید خودتان آن را دریابید، علتی برای اکولوژی بیگانگانی که می‌بینید و با آنها مبارزه می‌کنید و تلاش می‌کنید تا زنده بمانید وجود دارد.

هاینز در حالیکه تاکید کرد که Prey جدید یک بازی جهان باز نیست اضافه کرد که این بازی سرشار از انتخاب‌هایی برای بازیکن است. او گفت در این بازی سیستمی مشابه بازی Dishonored با آزادی عمل‌های متفاوتی وجود خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید