E3 2016| بازی Quake Champions در زمان عرضه تنها برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳

بازی تیراندازی جدید استودیوی اید سافت ور، با نام Quake Champions طی همایش E3 شرکت بتسدا معرفی شد. این بازی در زمان عرضه بطور انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و امکان ساخت نسخه‌های کنسولی توسط سازنده آن رد نشده است. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

تیم ویلیتز، رئیس استودیوی آی‌دی سافت ور در جریان نمایشگاه E3 و مصاحبه‌ای با GameSpot گفت:

این یک بازی برای رایانه‌های شخصی است، بدون محدودیت، عذر و بهانه‌ای. قصد داریم که برروی یک پلتفرم تمرکز کنیم.

او گفت که طرفداران کنسول‌ها را دوست دارد و بطور کامل درها برای ساخت این بازی برروی کنسول‌ها بسته نیست اما برای نظردهی در مورد امکان عرضه این بازی برروی کنسول‌ها هنوز زود است. او ادامه داد:

ما حد و مرز این بازی را برای خودمان ترسیم کرده‌ایم تا بهترین بازی ممکن در آن محدوده را تولید کنیم.

ویلیتز توضیح داد که در زمان عرضه، این بازی فقط برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. او همچنین در مورد سیستم مورد نیاز این بازی اعلام کرد که طراحی آنها به گونه‌ای خواهد بود که امکان اجرای بازی برروی سیستم‌های مختلفی امکان‌پذیر باشد. او گفت:

می‌خواهیم مطمئن شویم که بیشترین افراد ممکن از این بازی استفاده خواهند کرد. شما قادر خواهید بود تا بازی متناسب با سیستم خود را دریافت کنید اما ما ترجیح می‌دهیم که این بازی برروی سیستم‌های خوب اجرا شود.

در حال حاضر تاریخ عرضه‌ای برای بازی Quake Champions اعلام نشده و ویلیتز نیز برای عرضه این بازی عجله‌ای ندارد (تاکنون فقط ۴ شخصیت معرفی شده). او گفت:

این بازی پس از یک دوره طولانی برای نسخه محدود بتا عرضه می‌شود. باید از حالا به مردم بگویم که مدت زمان بتای این بازی خیلی طولانی خواهد بود.

 

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید