بسته گسترش‌دهنده Destiny: Rise of Iron نسخه کلکسیونی نخواهد داشت

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۳

آخرین باری که بانجی برای عنوان Destiny بسته گسترش‌دهنده منتشر کرد، طی تصمیمی بحث‌ برانگیز اقدام به عرضه نسخه‌های متعدد از آن کرد که شامل یک نسخه ۸۰ دلاری کلکسیونی می‌شد. ولی امروز، مدیر روابط عمومی بانجی، دِیوید داگه، اعلام کرد که بسته گسترش‌دهنده Rise of Iron چنین نسخه‌هایی نخواهد داشت. در ادامه با وبسایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

دیوید داگه در لایو استریم E3 وبسایت گیم‌اسپات قاطعانه گفت که «قرار نیست نسخه کلکسیونی این بسته ساخته شود» و نمی‌خواهند مثل بسته The Taken King، خریداران را با نسخه‌های متعدد گیج کنند. همچنین گفتند راکت لانچر «The Iron Gjallarhorn مزیت پیش‌خرید این بسته خواهد بود و تنها یک نسخه از Rise of Iron توزیع خواهد شد.

ایشان همچنین درباره بازگستن راکت لانچر قدرتمند Gjallarhorn به این بسته، پس از حاضرنبودن این لانچر در The Taken King نیز سخن گفتند.

Gjallarhorn [از آنچه هست] قدرتمندتر خواهد شد، زیرا درجات قدرتش افزایش پیدا خواهد کرد. این لانچر به روزهای اوج و قدرت‌مندیَش بازگردانده خواهد شد. ما بسیار امید داریم تا این اسلحه قدرتمند را به دست بازیکنان بازگردانیم… [و] هر گاردین (شخصیت‌های بازی) این لانچر را در قسمتی از یک مرحله خواهد ساخت.

Destiny: Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) برای کنسول‌های نسل هشت منتشر خواهد شد. این بسته در کنار مبارزات و مراحل جدید، منطقه و نقشه جدیدی با نام Plaguelands نیز به‌همراه خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید