دو عنوان معرفی نشده بتزدا بازی‌های بزرگی مانند Fallout 4 و Skyrim هستند

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱

دو پروژه بزرگ بتزدا که این استودیو در حال کار برروی آن‌ها است، از نظر بزرگی مشابه عناوین Fallout 4 و Skyrim هستند و باید انتظار تجربه آن‌ها را پیش از انتشار The Elder Scrolls 6 داشته باشیم.

پیت هاینز به عنوان معاون رئیس بخش روابط عمومی بتزدا، در مصاحبه خود با سایت IGN، اظهارات قبلی تاد هاوارد را که گفته بود این دو عنوان در کنار The Elder Scrolls 6 در دست ساخت قرار دارند، تکرار کرد.

برخی از مردم فکر می‌کردند دو پروژه جدید بتزدا مربوط به بسته الحاقی می‌شد اما هاینز گفت این بازی‌ها، یک عنوان کامل هستند. صحبت‌های هاینز را در ادامه می‌خوانید:

هاوارد برای اطمینان گفت که او دو پروژه دیگر را در دست دارد. من فقط می‌خواهم مطمئن شوم مردم بفهمند این بدان معنا نیست که وی به سراغ بسته‌های الحاقی دیگر می‌رود.

من می‌خواهم مردم بفهمند که ما داریم در رابطه با بازی‌های بزرگی مانند Skyrim ،Fallout 4 و Fallout 3 صحبت می‌کنیم.

در اوایل هفته جاری، هاوارد رسما تایید کرد The Elder Scrolls 6 در دست ساخت قرار داشت گرچه بازی هنوز در مراحل اولیه ساخت است و انتظار اینکه آن را پیش از دو پروژه دیگر بتزدا تجربه کنید را نداشته باشید.

هاینز هم این اظهار هاوارد را تکرار کرد که تیم سازنده، برنامه خود را طوری چیده که پیش از رفتن به سراغ The Elder Scrolls 6 ابتدا برروی دو پروژه دیگر کار کنند.

تاد هاوارد در فوریه چنین گفته بود:

استودیو در حال کار برروی سه پروژه بلند مدت است و در حالی که سبک بازی‌های بتسدا را دارند، با تمام کارهای قبلی ما متفاوت خواهند بود.

یکی از این پروژه‌ها ظاهرا The Elder Scrolls 6 بود که پس از دو بازی دیگر عرضه می‌شود.

در عین حال، دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌توانند Skyrim: Special Edition را در ۲۸ اکتبر (جمعه ۷ آبان) خریداری کنند. نسخه ارتقاء یافته این عنوان برای رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود و کسانی که نسخه اورجینال استیم را داشته باشند، می‌توانند به‌صورت رایگان به نسخه ارتقاء یافته دسترسی پیدا کنند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید