اگر تلویزیون ۴k ندارید، ایکس‌باکس اسکورپیو برای شما کاری نمی‌کند

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹

ظاهرا زمان آن رسیده که علاوه بر کنسول، تلویزیون خود را هم به ۴k ارتقاء دهید.

با توجه به فیل اسپنسر، مدیر بخش گیمینگ ایکس‌باکس، اگر شما تلویزیون ۴k ندارید، ایکس‌باکس اسکورپیو برای شما ساخته نشده است. در مصاحبه فیل اسپنسر با سایت یوروگیمر، این سایت از او پرسید چرا خریداران باید ایکس‌باکس اِس را به ایکس‌باکس اسکورپیو ترجیح دهند؟

اسپنسر در پاسخ گفت:

چه تلویزیونی دارید؟

یوروگیمر هم به او اینگونه جواب داد:

یک تلویزیون معمولی ۱۰۸۰p.

اسپنسر بعد از پاسخ او، چنین گفت:

پس شما باید این جعبه را بخرید چراکه اسکورپیو برای شما کاری انجام نخواهد داد. اسکورپیو به عنوان یک کنسول ۴k طراحی شده و اگر تلویزیون شما از کیفیت ۴k پشتیبانی نمی‌کند، مزایایی که در این کنسول قرار داده‌ایم را نخواهید دید.

به‌طور واضح، شما می‌توانید ایکس‌باکس اسکورپیو را بخرید و اگر احتمالا تصمیم گرفتید تلویزیون ۴k را هم برای استفاده از افزایش عملکرد هم خریداری کنید، آن زمان تازه کنسول برای شما آماده می‌شود.

اسپنسر در رابطه با قیمت، چنین توضیحی داد:

اسکورپیو برای شخصی است که تلویزیون ۴k دارد؛ کسی که واقعا برروی بازی‌های ۴k تمرکز می‌کند. قیمت آن از ایکس‌باکس اِس بیشتر خواهد بود و هردوی آن‌ها در بازار موجود می‌شوند. ایکس‌باکس اسکورپیو برای بازی‌‌های ۴k بوده و این چیزی است که  ما آن را طراحی کرده‌ایم.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شما تلویزیون ۴k دارید؟ آیا دلیلی برای خرید کنسول اسکورپیو می‌بینید؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید