E3 2016| مزایای پیش‌خرید مشخص و از نسخه لوکس Horizon: Zero Dawn رونمایی شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳

عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Horizon: Zero Dawn در ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ (۱۰ اسفند ۱۳۹۵) منتشر می‌شود و اگر برای خرج کردن پول خود قبل از انتشار بازی اطمینان دارید، می‌توانید چیزهای اضافی هم دریافت کنید.

بسته The Nora Machine مزایای جهانی پیش‌خرید است که همراه با Horizon: Zero Dawn دریافت می‌کنید و اهمیتی هم ندارد که از کجا پیش‌خرید کرده باشید. این بسته به‌همراه تغییراتی در سلاح‌ها و تجهیزات شخصیت اصلی بازی یعنی Aloy عرضه می‌شود. کسانی که از فروشگاه‌های گیم‌استاپ و EB Games هم بازی را پیش‌خرید کنند، تجهیزات Nora Lookout و کمان Longshot را دریافت خواهند کرد.

نسخه لوکس بازی ۷۰ دلار قیمت دارد و با دو بسته منابع به نام‌های Carja Trader و Banuk Traveller، دو تجهیزات به نام‌های Carja Storm Ranger و Banuk Trailblazer، دو سلاح به نام‌های Carja Mighty Bow و Banuk Culling Bow عرضه می‌شود. علاوه بر این، نسخه لوکس دارای بسته Nora Machine Trader، یک کتاب هنری و یک تم برای پلی‌استیشن ۴ است. تمام آن‌ها را می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید.

گزینه دیگری که وجود دارد، نسخه ۱۲۰ دلاری کلکسیونی است که با یک کتاب هنری ۴۸ صفحه‌ای و مجسمه ۹ اینچی از Aloy عرضه می‌شود. جزئیات کامل از نسخه کلکسیونی را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

Horizon: Zero Dawn در کنفرانس سونی در E3 2016 هم حضور داشت. تریلر گیم‌پلی این عنوان در آن کنفرانس، محیط زیبا و قابلیت‌های جدید را نشان می‌داد.

علاوه بر پخش گیم‌پلی Horizon: Zero Dawn، سونی چند سوپرایز دیگر هم به‌همراه داشت که لینک هر کدام را در زیر مشاهده می‌کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید