E3 2016| مارول برنامه‌های بزرگی برای بازی‌ها دارد

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶

عنوان Spider-Man جدید استودیوی اینسامنیاک گیمز که به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود، احتمالا اولین بازی از تعداد زیادی از عناوین دیگر مارول خواهد بود.

در طول کنفرانس سونی در E3 2016 اعلام شد استودیوی اینسامنیاک گیمز در حال کار برروی بازی Spider-Man است و تریلر و اطلاعات جالبی برای آن منتشر شد. حال به‌نظر می‌رسد این فقط آغاز کار باشد.

جِی اونگ، معاون رئیس بخش بازی‌های مارول، طی مصاحبه خود با سایت Polygon گفت این کمپانی قصد دارد تاثیر بزرگی برروی صنعت بازی‌های ویدیویی بگذارد.

اونگ گفت:

زمانی که در دو سال پیش به مارول پیوستم، با حکم راهنما بودن در یک راه جدید برای مارول گیمز وارد شدم. ما گنیجه‌ای از بهترین ابرقهرمانان زمین را داریم. چه کاری می‌توانیم برای ساخت بازی‌های حماسی با آن‌ها انجام دهیم؟

مصاحبه کامل او با سایت Polygon، چیزهای جالبی را با خود دارد. اونگ به صراحت بیان کرد به دنبال شرکای خوب و با کیفیتی هستند تا احتمالا از عرضه بازی‌های ضعیف ابرقهرمان‌های دیگر جلوگیری کنند (آخرین نسخه بسیار خوب از سری Spider-Man، مطمئنا Spider-Man 2 بود که برای پلی‌استیشن ۲ عرضه شد).

در سال گذشته، استودیوی تل‌تیل گیمز اعلام کرد با مارول برای ساخت یک بازی در سال ۲۰۱۷ برروی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی همکاری می‌کند اما تاکنون چیز خاصی مشخص نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید