E3 2016| اطلاعات جدیدی از Horizon: Zero Dawn منتشر شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹

به‌تازگی اطلاعات جدیدی از عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Horizon: Zero Dawn منتشر شده است که برای مطالعه آن‌‌ها پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

هرمن هالست به عنوان مدیر عامل گوریلا گیمز، اطلاعات بسیار جالبی را از Horizon: Zero Dawn منتشر کرده است. این عنوان در ۲۸ فوریه سال ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید اطلاعات انتشار یافته را مشاهده کنید:

  •  هالست یک‌سری حدس‌وگمان‌های جالب را در مکان‌های جغرافیایی بازی دیده است. او تایید کرد در بازی، مراجع دنیای واقعی وجود دارد اما نمی‌تواند آن‌ها را فاش کند.
  • گیم‌پلی بازی کاملا قابل درک است و به‌راحتی می‌توان آن را حس کرد. در طول داستان بازی، آموزش‌هایی وجود دارد اما نیم‌ساعته نخواهند بود.
  • ماشین‌آلات راه‌های بسیار زیادی برای حمله کردن دارد؛ بنابراین به روش‌های بسیار زیادی هم می‌توان آن‌ها را از میان برداشت.
  • وقتی دشمنان خود را غارت می‌کنید، می‌توانید از قطعات به‌دست آمده برای ساخت تجهیزات استفاده کرده یا آن‌ها را به یک تاجر بدهید. در بازی همچنین علم اقتصاد هم وجود دارد. شما می‌توانید سلاح و تجهیزات جدیدی خریداری کنید. برای مثال، تجهیزاتی در بازی وجود دارد که از شما در برابر سم محافظت می‌کند.
  • Aloy می‌تواند با افرادی ملاقات کند که گهگاهی به او کمک می‌رسانند. وقتی شما لیست انتخاب سلاح‌ها را می‌آورید، بازی در حالت آهسته قرار می‌گیرد چراکه سازندگان نمی‌خواهند بازی‌بازان تجربه کامل بازی را از دست بدهند اما همچنان برای آن‌ها زمانی برای فکر کردن فراهم می‌شود (چنین چیزی را در تریلر گیم‌پلی بازی در E3 2016 هم مشاهده کردیم).
  • Aloy چند قطعه از تکنولوژی‌های قدیمی دنیا را با خود به‌همراه دارد. یکی از آن‌ها به گوش او متصل است که به وی اجازه می‌دهد جهان بازی را اسکن کند. دیگری، یک نیزه است که Aloy را قادر به باطل کردن ماشین‌آلات می‌سازد. زمانی که او ماشین‌آلات را باطل کند، می‌تواند آن‌ها را برای جنگیدن در برابر دشمنان مورد استفاده قرار دهد یا حتی برای سواری از آن‌ها استفاده کند.
  • تحولات عمده و ناگهانی جهان بازی، کمی بیش از ۵۰ سال پس از زمان حال حاضر اتفاق می‌افتد و بازی یک هزار سال پس از این اتفاقات روی می‌دهد.

علاوه بر این، سازندگان در روز گذشته، تصاویری را با رزولوشن ۴k از Horizon: Zero Dawn منتشر کردند که می‌توانید آن‌ها را در این بخش مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید