E3 2016| امکان تکمیل Watch Dogs 2 بدون کشتن حتی یک نفر وجود دارد

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸

دنی بلانگر به عنوان کارگردان Watch Dogs 2، طی مصاحبه خود با سایت گیم‌اسپات تایید کرد بازی‌بازان می‌توانند بخش داستانی Watch Dogs 2 را بدون کشتن حتی یک نفر به اتمام برساند.

همان‌طور که گفته شد، سایت گیم‌اسپات با کارگردان این عنوان مصاحبه‌ای فراهم کرد. آن‌ها از او در رابطه با امکان تکمیل بازی بدون کشتن حتی یک نفر پرسیدند.

بلانگر در پاسخ به سوال آن‌ها گفت:

یکی از اهداف ما این است که از قابلیت غیر کشنده پشتیبانی کنیم. ما سعی داریم چیزهای بیشتری از آن را هم انجام دهیم اما چیزی که در حال حاضر می‌توانیم بگویم، این است که قابلیت غیر کشنده امکان پذیر است و این یکی از مقادیری بوده که می‌خواهیم در بازی قرار دهیم.

بلانگر در ادامه صحبت‌های خود افزود:

بسته به برخی از ماموریت‌ها ممکن است این کار دشوار باشد اما قابلیت غیر کشنده در آن‌ها هم وجود دارد. ما از آن پشتیبانی خواهیم کرد. این دستوری است که به تیم داده‌ایم.

با این حال، عنوان Watch Dogs 2 یک بازی جهان‌باز است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد انواع مختلفی از سلاح‌های گرم را با خود حمل کنند، با توانایی هک کردن می‌توانند هواس دشمنان را پرت نمایند و بسیاری از موارد دیگر که یکی از آن‌ها امکان تکمیل بازی یا ماموریت‌ها بدون کشتن حتی یک نفر است. اسکات باترورث، یکی از اعضای تحریریه گیم‌اسپات هم توانست بازی را تجربه کند و در طول بازی خود حتی یک تیر هم شلیک نکرد!

البته عناوین دیگری هم به غیر از Watch Dogs 2 مانند Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ،Dishonored و Deus Ex: Human Revolution این امکان را فراهم ساخته‌اند که بدون کشتن یک نفر بتوان بازی را به اتمام رساند البته در Deus Ex: Human Revolution یک مشکل بزرگ وجود داشت و آن این بود که بازی بدون در نظر گرفتن اینکه بازی‌بازان چگونه تصمیم به تکمیل بازی گرفته‌اند، آن‌ها را مجبور می‌ساخت تا با باس‌فایت‌ها مبارزه کنند؛ بنابراین باید امیدوار بود Watch Dogs 2 فاقد چنین مشکلاتی در زمان عرضه خود (۲۵ آبان) باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید