E3 2016| امکان تکمیل بازی Dishonored 2 بدون استفاده از قدرت‌ها امکان پذیر است

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷

در بازی Dishonored 2 امکان انتخاب شخصیت Emily Kaldwin با قدرت‌های ماوراالطبیعه جدید را خواهیم داشت یا می‌توان نوستالژی بود و شخصیت بازی Dishonored یعنی Corvo را انتخاب و خاطرات این بازی را زنده کرد. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

در کنار دو انتخاب بالا، انتخاب سومی هم خواهید داشت. هاروی اسمیت، کارگردان این بازی در نمایشگاه E3 اعلام کرد بازیکنانی که بدنبال چالش بیشتری در این بازی هستند، امکان انتخاب گزینه سوم را خواهند داشت.

آقای اسمیت اعلام کرد زمانیکه شخصیت Emily با The Outsider، مرد مرموزی که در نسخه اول این بازی قدرت‌های ماورالطبیعه‌ای به شخصیت Corvo داده بود ملاقات میکند. او (Emily) امکان رد پیشنهاد این مرد را خواهد داشت و بنابراین امکان تکمیل این بازی بدون قدرت‌های ماورالطبیعه‌ای مانند Blink یا Domino و chain-reaction امکان‌پذیر خواهد بود.

کارگردان بازی این استایل جدید را Flesh and Steel نام نهاد، عنوانی‌که ما را به‌یاد دستاورد Mostly Flesh and Steel در بازی Dishonored می‌اندازد، چالشی که امکان تکمیل بازی، بدون قدرت‌های ماورالطبیعه بجز Blink را به بازیکنان می‌داد.
اولین گیم‌پلی بازی Dishonored 2 در طول همایش E3 بتسدا نمایش داده شد و برای اولین بار شخصیت Corvo و صدای جدید او را دیدیم و شنیدیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید