بازی Kingdom Hearts 3 شامل دنیای Final Fantasy نمی‌شود

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰

در بازی Kingdom Hearts 3، به عنوان آخرین بازی از سری خود، انتظار مشاهده دنیایی از سری بازی Final Fantasy را نداشته باشید. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

این خبر توسط تای یاسو، دستیار کارگردان بازی Kingdom Hearts 3 اعلام شده است.
در هر بازی از سری بازی Kingdom Hearts، شخصیت Sora به همراه دوستانش به دنیاهای معروف فیلم‌های Disney و آثار آن سفر می‌کردند. دنیاهایی که هر کدام چالش و نبرد با رئیس (boss fights) مربوط به خود را داشتند. در گذشته از شخصیت‌ها و اتفاقات کارتون‌های قدیمی Disney نظیر The Little Mermaid و The Nightmare Before Christmas و فیلم‌هایی نظیر اولین قسمت از Pirates of the Caribbean و Tron استفاده شده بود اما اکنون اسکوئرانیکس، سازنده این بازی هیچ برنامه‌ای برای اضافه کردن دنیای سری بازی Final Fantasy را با وجود آنکه این بازی بسیاری از ویژگی‌های شخصیت‌های سری بازی Final Fantasy را دارد، نخواهد داشت.

آقای یاسو در این مورد اعلام کرد:

ما هیچ دنیایی از سری بازی Final Fantasy را استفاده نخواهیم کرد. بسیاری از دنیاهای اصلی Kingdom Hearts نظیر Hollow Bastion ،Traverse Town و … شامل شخصیت‌های سری بازی Final Fantasy می‌شوند اما ما دنیای اصلی و دنیای Disney را برای آن در نظر خواهیم گرفت.

براساس گفته‌های آقای یاسو، دنیاهای سری بازی Kingdom Hearts براساس گیم‌پلی آن انتخاب شده‌اند و آنها تلاش کرده‌اند تا بهترین دنیای Disney  که با گیم‌پلی تطابق داشته است را انتخاب کنند، او افزود:

بهترین چیز در مورد دنیاهای  Disney شناخته شده بودن آنها است اما هر یک از آنها مجزا از دیگری و مستقل است. می‌خواهیم تفاوت و تنوع را داشته‌ باشیم، نه تکرار مکررات.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • HannaH گفت:

  اما به نظرم یکبار لایتنینگ رو توی تریلر بازی دیدم!!!شایدهم اشتباه می کنم.

  0
  0
 • false savior گفت:

  چه بد چقدر منتظر این بازی جک و جونوری بودیم.
  بود و نبود دنیای فاینل فانتزی تو این بازی مسخره چقدر میتونه مهم باشه Question Question

  0
  0
  • A.F.A گفت:

   میتونم بدونم شما تا العان چند تا از نسخه های این سری رو بازی کردید یا حداقل از ساز و کار داستانی این سری و دنیا هاش چقدر اگاهی دارید؟
   بزارید خودم براتون جواب بدم.
   هیچی
   شاید باورتون نشه،ولی اگه درمورد یه موضوعی که به شما هیچ ربطی نداره و شما هم کمترین اطلاعاتی پیرامون اون موضوع ندارید،نظری ندید،باور کنید،باور کنید،هیچ اتفاق خاصی نمیوفته!!!بله،میدونم که باورش مقداری سخته که نباید در مورد هر چیزی اظهار فضل کرد،بالاخره یه فرد در تمام موضوعات دارای اگاهی نیست که.هست؟و اگه خدای ناکرده قصد اظهار فضل داشته باشید،نتیجه اش میشه این کامنت گهر بار شما که نه معلوم نیست چی میگید و نه معلوم نیست چی میخواید بگید و نه معلوم نیست که دارید اصلا درمورد چی صحبت میکنید.نه فقط شما،در گیمفا این موضوع بوفور یافت میشه.نتیجه اش هم شده این اش درهم برهم مسخره که نه معلوم نیست سرش کچاست و نه تهش!!سایت انقدر خوب و مقاله ها عالی،بعد کاربرا … و سطحشون …
   موفق باشی عزیز
   پ.ن : ساز و کار دنیا های سری پادشاهی قلب ها بدین صورته.
   یک سری دنیا ها،مختص داستان خود این سری هستند و کاملا اوریجینال.
   یک سری دنیاها،از انیمیشن های مختلف دیزنی به عاریت گرفته شده اند و اتفاقای که درشون رخ میده،دقیقا اتفاقات انیمیشنه.یجورایی تجربه دوباره داستان هر انیمیشن،ولی با حضور شخصیت های اصلی داستان پادشاهی قلب ها و خلاصه سازی.
   شخصیت های مختلف سری فاینال فانتزی هم در بازی بوفور یافت میشن.ولی هیچ دنیایی از فاینال فانتزی وارد پادشاهی قلب ها نمیشه.شخصیتا هستند،ولی دنیا و داستانی پیرامون نسخه های فاینال،خیر.
   مثلا تا العان کلود و تیفا و زک و سید و سفیروث و دافی از نسخه هفتم فاینال در پادشاهی قلب ها حضور داشتند.اوسکوالد از نسخه هشتم و یه دوجین شخصیت دیگه از نسخه های دیگه.
   این حرفی هم که دستیار کارگردان بازی زد دقیقا همون خط مشی نسخه های قبلی این سری رو تایید میکرد.شایعه هایی شده بود که قراره برای اولین بار شاهد حضور دنیایی از فاینال هم باشیم،که خوب کذب بود.

   0
   0
 • Sly stallone گفت:

  وای بی صبرانه منتظرم….یادش بخیر نسخه اول و دومش رو ps2 چقد باحال بودن

  0
  0