E3 2016| امتیاز پیش‌خرید بازی Resident Evil 7 + توضیحاتی در مورد دمو

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹

یکی از بزرگترین شگفتی‌های همایش E3 شرکت سونی، معرفی بازی Resident Evil 7: Biohazard شرکت کپکام بود. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

بازی Resident Evil 7: Biohazard جدیدترین عنوان از سری بازی ترسناک Resident Evil شرکت کپکام است. این شرکت امروز اعلام نمود که پیش‌خرید این بازی، این امتیاز را خواهد داشت که زودتر به بالاترین درجه سختی دسترسی پیدا کنید.
نسخه‌های پیش‌خرید شده شامل بسته بقا (Survival Pack) خواهد بود که بالاترین درجه سختی را فعال خواهد کرد. شرکت کپکام توضیحی در مورد نحوه فعال شدن این درجه سختی در نسخه‌هایی که پیش‌خرید نشده‌اند نداد اما روال اینگونه بازی‌ها به این شکل است که درجه‌های سختی سخت‌تر با اتمام یک دور کامل بازی فعال خواهند شد.
Survival Pack علاوه بر باز کردن یک درجه سختی جدید، شامل آیتم‌های ویژه دیگری نیز خواهد بود.
نسخه‌ ویژه این بازی تحت عنوان نسخه لوکس نیز در دسترس است که شامل دو بسته می‌شود، یک بسته شامل چهار داستان کوتاه و دیگیری شامل یک قسمت داستانی بیشتر که به قیمت ۸۰ دلار به فروش می‌رسد.
اگر عضو پلی‌استیشن پلاس هستید، امکان دانلود رایگان دموی این بازی را برای کنسول پلی‌استیش۴ خواهید داشت اما توجه داشته باشید که طبق اعلام شرکت کپکام دموی این بازی بخشی از داستان بازی اصلی نیست، همچنین این شرکت تایید کرد که شخصیت اصلی نسخه کامل بازی با شخصیتی که در دمو کنترل آن را در اختیار خواهید داشت متفاوت است. پس اگر کنسول پلی‌استیشن۴ یا عضویت پلی‌استیشن پلاس را در اختیار ندارید، چیز بزرگی را از دست نخواهید داد و اشتیاق بیشتری برای اجرای نسخه اصلی بازی را در زمان عرضه خواهید داشت.

شرکت کپکام در مورد مدت زمان ساخت بازی Resident Evil 7 اعلام کرد که این بازی از سال ۲۰۱۴ در دست ساخت بوده است.

بازی Resident Evil 7 در تاریخ ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۵ بهمن ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این بازی همچنین با پلی‌استیشن وی‌آر سازگاری کامل خواهد داشت.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید