اطلاعاتی از گیم‌پلی و تصمیمات در Detroit: Become Human + تصاویر جدید

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۳

روز جاری دیوید کیج به عنوان کارگردان Detroit: Become Human اطلاعات جالبی را در رابطه با گیم‌پلی و تصمیمات بازی‌بازان در عنوان نامبرده منتشر کرد.

نمایش Detroit: Become Human در کنفرانس سونی شامل تریلر بسیار زیبایی می‌شد که می‌توانید آن را به‌صورت کامل در این بخش تماشا یا دانلود کنید. علاوه بر این، خلاصه‌ای از اطلاعات منتشر شده توسط دیوید کیج هم در ادامه قرار دارد:

  • به‌طوری می‌توان گفت گیم‌پلی بازی کاملا معمولی است اما بازی‌بازان قادر به ارتباط بر قرار کردن با محیط هستند تا تصمیماتی بگیرند. داستان بازی بر اساس نحوه گیم‌پلی و تصمیمات شما رقم می‌خورد.
  • هدف سازندگان بازی، این است که تحت تاثیر تصمیمات بازی‌بازان در طول روایت داستان، Detroit: Become Human به عنوان یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی این استودیو شناخته شود.
  • بازی‌بازان در نقش شخصیت‌های مختلفی قرار می‌گیرند و داستان را از دیدگاه‌های مختلفی مشاهده خواهند کرد. بازی فقط پایان‌های مختلف ندارد بلکه این سفرهای مختلف هستند که پایان‌ها و نتایج متفاوتی را رقم می‌زنند.
  • داستان شخصیت‌های مختلف بازی به‌صورت موازی آغاز خواهد شد و سناریوهای بزرگ‌تری را ایجاد می‌کنند.
  • صحنه‌ قابل بازی در E3 که اولین صحنه در بازی است، دارای ۶ پایان مختلف خواهد بود و عواقب آن در ادامه بازی مشخص می‌شود.
  • شما از راه‌های مختلفی تحت تاثیر نتایج کارهای‌تان قرار می‌گیرید که ساده‌ترین آن‌ها از بازی کردن یا صحبت کردن با افراد و ایجاد تصمیمات هستند.
  • این بازی به روشی جدید از سبک نوآر هیجان انگیز طراحی شده است. داستان در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود؛ جایی که هوش مصنوعی جای انسان‌ها را در بسیاری از کارها گرفته‌اند. تعداد آن‌ها در سراسر کشور، میلیونی است. برخی از هوش مصنوعی‌ها حتی با وجود اینکه قرار نیست هیچ حسی داشته باشند، سعی دارند با غرق شدن در احساسات، خود را پیدا کنند. Connor، شخصیت جدیدی که در تریلر بازی معرفی شد، یک شکارچی منحرف است و هوش مصنوعی‌هایی را که از پروتکل‌های خود منحرف شده‌اند را شکار می‌کند.

علاوه بر این، تصاویری هم از بازی منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

  

  

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید