E3 2016 | نیازی به اشتراک گلد برای خرید میان پلتفرمی ایکس باکس-رایانه‌های شخصی نیست

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵

مایکروسافت در مورد قابلیت “بازی کردن در هر مکان”، که به موجب آن می توانید با خرید نسخه ایکس باکس وان، یک عنوان نسخه رایانه‌های شخصی آن را به طور رایگان دریافت کنید، اطلاعاتی منتشر کرده و گفته است برای استفاده از آن، نیازی به خرید اشتراک گلد نیست. البته برای تجربه کردن بخش آنلاین و ویژگی جدید Arena (که در آن می توانید با دوستان و یا تکی به رقابت بپردازید) نیاز به اشتراک گلد خواهید داشت.

نماینده ی مایکروسافت به گیم اسپات گفت:

برای تجربه کردن عناوینی که از قابلیت بازی در هر مکان پشتیبانی می کنند (به غیر از بخش آنلاین)، نیازی به اشتراک گلد نیست. به طور مشابه برای بهره بردن از ویزگی Arena در کنار بخش آنلاین بر روی اکس باکس لایو، به اشتراک گلد نیاز است.

مایکروسافت همچنین با گیم اسپات تایید کرد که برای استفاده از دو ویژگی آتی اکس باکس لایو یعنی موسیقی پس زمینه و استقلال منطقه زبانی (یعنی استفاده از زبان منطقه ای که در آن زندگی می کنید)، نیازی به اشتراک گلد نیست. این دو ویژگی قرار است در تابستان از طریق یک به روز رسانی جدید ایکس باکس وان عرضه شوند، وهیچ دلیلی هم برای اینکه نیاز به گلد باشد وجود ندارد.

گیم اسپات با پیگیری از مایکروسافت سعی کرده است تا اطلاعاتی در مورد اینکه ویزگی های جدید “Clubs” و “Looking For Group” نیازی به گلد داشته باشد، کسب کند. از آن جایی که هر دوی آن ها به بخش آنلاین متصل هستند، احتمالا به این اشتراک نیاز داشته باشند.

می توانید هر آن چه که در کنفرانس مایکروسافت گذشت را در اینجا مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Vault Boy گفت:

  یه چیزی که فهمیدم اینه که قابلیت برای عناوین دیجیتالی هست Cry Cry Cry

  0
  0
 • پنکه گفت:

  منظور خبر اینه که برای بازی کردن coop یا بخش های اینجوری مثه horde توی Geow بین xbox و ویندوز ۱۰ نیازی به گلد نیست وگرنه هیچوقت برا خرید گلد نمیخواست Neutral

  0
  0
  • Gamer^Cat گفت:

   اشتباه فهمیدی
   منظور اینه که برای خریدی که یه نسخه کنسول بخری و بهت یه نسخه پی سی هم بده یا برعکس نیاز به گلد بودن نیست
   وگر نه برای باز انلاین نیاز به گلد هست. در ضمن گلد چند برابر هزینه که میکنی بازی رایگان میده و گلد نبودن دیوانگیه!

   0
   0
 • X.O.I.T.B گفت:

  همین الان کنفرانس مایکروسافت رو کامل دیدم در یک کلام فوق العاده بود!
  این کسایی که رفته بودن تو سالن E3 دوجا بلندترین جیغاشونو زدن یکی برای اکس وان اس یکی برای اسکورپیو!
  اصلا سالن رفت رو هوا.
  اکس وان کلا برا آنلاین گلد میخواد و پارتی. بقیه چیزا رایگانه.
  دوستان راستی تا وقت تموم نشده برید tekken tag tournament 2 رو روی بکوارد بگیرید تو کنفرانس گفتن رایگان میشه(گلد) ولی گیمفا اعلام نکرد.

  0
  0
 • Norton_sec گفت:

  دوستان بنظرتون اکس باکس وانم رو بفروشم مدل اس بگیرم؟
  کجا رو برای فروش پیشنهاد میکنید؟

  0
  0
 • ramin#x#.x گفت:

  کار بسیار بزرگیه ! اینکه کراس پلی و کراس بای باهم واقعا بی نظیره! و سخت افزار قوی که معرفی کرد ( ۶ ترافلاپ یعنی رو کاغذ چیزی بین ۹۸۰ و ۹۸۰ti و ۰٫۵ ترافلاپ قویتر از RX480 . این همون سخت افزاریه که میبایست اول نسل معرفی میشد یا نسل رو منتقل میکردن ۲۰۱۴ ). من بیشتر کنفراس سونی رو پسندیدم اما کار یزرگ و اصلی مایکروسافت کرد دمش گرم!

  0
  0
 • mj.m گفت:

  (مایکروسافت همچنین با گیم اسپات تایید کرد که برای استفاده از دو ویژگی آتی اکس باکس لایو یعنی موسیقی پس زمینه و استقلال منطقه زبانی (یعنی استفاده از زبان منطقه ای که در آن زندگی می کنید)، نیازی به اشتراک گلد نیست. این دو ویژگی قرار است در تابستان از طریق یک به روز رسانی جدید ایکس باکس وان عرضه شوند)
  ایول عالیههههههه
  یعنی ما که تو ایرانیم زبون دستگامون فارسی میشه
  بهتر از این نمیشه
  فوق العادس

  0
  0