سونی: بازی‌ها بر روی پلی‌استیشن نئو بسیار زیباتر خواهند بود

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۸

معرفی کنسول‌های جدید علی رغم نفرت عده‌ای بالاخره هم از طرف سونی و هم از طرف مایکروسافت انجام شد و حال ما شاهد کنسول‌های پلی‌استیشن نئو و ایکس‌باکس اسکورپیو هستیم. برای مرور تازه‌ترین صحبت‌های سونی در رابطه با کنسول جدید آنها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اندرو هاوس که به عنوان مدیرعامل و رئیس سونی شناخته می‌شود، در مصاحبه خود با BBC گفته است که بازی‌ها بر روی پلی‌استیشن نئو بسیار زیباتر خواهند بود. او می‌گوید:

خوب برای اینکه کاملا شفاف سازی کنیم، نسخه قدرتمند پلی‌استیشن ۴ که با اسم کد نئو شناخته می‌شود و ما مشغول کار بر روی آن هستیم، یک گزینه اضافه در خط محصولات است و جاگزینی نیست. احتمالا ما فرصت این را خواهیم داشت تا از این مسئله که یک کنسول برای شش، هفت یا هشت سال ثابت می‌ماند فاصله بگیریم و شاید هم اینکه در کنار پلی‌استیشن ۴ فعلی، چیزی اضافه را ارائه کنیم. مخصوصا تاکید میکنم ،در عصر کیفیت گرافیکی که بازی‌ها هم بسیار زیباتر از قبل اجرا می‌شوند.

در بحث مقایسه کنسول‌های پلی‌استیشن نئو و ایکس‌باکس اسکورپیو، کاملا واضح است که کنسول شرکت مایکروسافت بسیار قدرتمندتر است. هر چند مایکروسافت معرفی کامل خود را زودتر از سونی انجام داد اما بعید است که سونی بتواند در این مدت تغییری در مشخصات کنسول خود به وجود بیاورد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید