E3 2016| اولین تصاویر و توضیحات از بازی Resident Evil 7

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱

شرکت کپکام بالاخره با آمدن کنفرانس E3 شرکت سونی، دست به معرفی بازی Resident Evil 7 زد؛ عنوانی که تغییرات بنادینی را در طراحی خود دریافت کرده است. برای تماشای اولین تصاویر و مرور جزئیات منتشر شده، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق توضیحات کپکام، بازی Resident Evil 7 یک تجربه ترسناک واقعی را با در پیش گرفتن مسیری جدید رقم خواهد زد. این بازی با موتور RE Engine در دست ساخت است که جلوه‌های بصری زیبایی را با توجه به گفته‌های کپکام به وجود می‌آورد تا بازیکن را غرق خود کند. از طرفی نیز بر خلاف اکثر عناوین Resident Evil، دوربین در این بازی جدید به صورت اول شخص است.

وقایع داستانی بازی Resident Evil 7 در کشور آمریکا و عصری مدرن دنبال می‌‌شود که بعد از اتفاقات Resident Evil 6 است. با تغییر زاویه دوربین به اول شخص، کپکام قصد دارد که بازیبازان وحشت را مستقیما تجربه کنند.

هم اکنون دمویی از عنوان نامبرده با نام Beginning Hour منتشر شده است که اتفاقات آن، ختم به داستان نسخه اصلی بازی می‌شود. در این دمو، بازیباز در یک کلبه مخروبه یک عمارت بهوش می‌آید و سوال اینجاست که آیا می‌تواند از این مکان جان سالم به در ببرد یا خیر.

کپکام مدعی است که Resident Evil 7، دارای عناصر کلیدی گیم‌پلی مشهور سری بازی Resident Evil از جمله کاوش و فضایی خشن است؛ مواردی که باعث شد “سبک وحشت و بقا برای اولین بار در ۲۰ سال پیش بر سر زبان‌ها بیفتد”.

کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس در حال حاضر می‌توانند زودتر از هر پلتفرم دیگری، دمو این بازی را که تحت عنوان Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour منتشر شده دانلود وتجربه کنید. این دمو به دیگر نسخه‌ها نیز خواهد آمد.

بازی Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید