E3 2016 | نمایش عنوان South Park: The Fractured But Whole

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۱

طی کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در E3 2016 یک عنوان جدید از سری South Park با نام South Park: The Fractured But Whole معرفی شد. با ما همراه باشید.

داستان این فسمت از ادامه نسخه قبل یعنی The Stick of Truth آغاز می‌شود و جریان یک جنگ داحلی را دنبال می‌کند. دست بازی‌باز برای انتخاب ابرقهرمان‌ها و شخصی سازی آن‌ها کاملا باز است. مت و تری پارکر همچنین اعلام کردند که Kanye در بازی وجود خواهد داشت. کسانی که عنوان South Park: The Fractured But Whole را پیش خرید کنند، عنوان قبلی یعنی South Park: The Stick of Truth را به صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و اکس‌یاکس‌وان را به صورت رایگان (امروز) دریافت می‌کنند. این عنوان در E3 2015 در کنفرانس یوبی‌سافت معرفی شد و در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان منتشر می‌شود. برخی از ویژگی‌های بازی:

تجربه فوق‌العاده South Park: نویسنده و صداگذارهای بازی تری پارکر و مت استون هستند. مانند The Stick of Truth حس طنز در بازی وجود دارد.

حماسه‌ای که خنده دار می‌شود: در کنار استن، کایل، کارتمن و کنی جایگاه خود را بدست آورید و با جنگیدن به همراه آن‌ها South Park را نجات دهید.

دوستی با نیروها: جمع کردن نیروها

مبارزه‌های سخت: خود را با سلاح و نیروهای جادویی تا دندان مسلح کنید.

شخصی سازی South Park: شخصی سازی بسیار گسترده و آزادی عمل بسیار زیاد بازی‌باز برای شخصی سازی

تریلرهای منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید