E3 2016 | عنوان Sniper Elite 4 تا سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد + تصاویر جدید

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۲

عنوان تک تیراندای مهم دیگری تا سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد. استودیوی ربلیون اعلام کرد Sniper Elite 4 در تاریخی که قبال اعلام شده بود، منتشر نمی‌شود.

جیسون و کریس کینگزلی، بنیان‌گذاران ربلیون، در رابطه با تاخیر این عنوان گفتند:

“وقتی Sniper Elite 4 را در ماه مارس معرفی کردیم، برنامه ما این بود که بازی را تا اواخر سال ۲۰۱۶ انتشار دهیم. با این حال، اکنون می‌دانیم Battlezone در ماه اکتبر همراه با پلی‌استیشن وی‌آر عرضه می‌شود که ما را وادار به یک تصمیم دشوار کرد. ما نهایتا یک استودیوی مستقل و کوچک هستیم و انتشار دو بازی مهم در یک نیمه از سال چندان هم با معقول به‌نظر نمی‌رسد. تعدادی از تیم داخلی ما احتمالا اکنون راحت‌تر خواب‌شان می‌برد.”

“انتشار Sniper Elite 4 در فوریه (بهمن) به ما این فرصت را می‌دهد تا عنوانی را بسازیم که تاکنون بهترین بازخوردهایی را که داشتیم به عمل آورده و کمی بیشتر به آن توجه شود. ما می‌دانیم تعداد زیادی از شما بابت اینکه نمی‌توانید Sniper Elite 4 را در سال جاری تجربه کنید، ناامید خواهید شد اما احساس می‌کنیم این تصمیم یک برد-برد برای ما و شما طرفداران است.”

Sniper Elite 4 از هم‌اکنون در ۱۴ فوریه (یک‌شنبه ۲۵ بهمن) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌اسیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

  

  

  

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید