E3 2016| صحبت‌های تاد هاوارد در رابطه با آینده The Elder Scrolls

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۳

اخبار شگفت انگیزی که از The Elder Scrolls در E3 منتشر می‌شوند ظاهرا فقط ختم به معرفی نسخه بازسازی شده Skyrim نمی‌شود و تاد هاواراد یک غافلگیری دیگر نیز برای خبرگزاری‌ها همراه خود دارد.

تاد هاوارد که به عنوان بازی‌ساز ارشد استودیو بتسدا سافتور شناخته می‌شود، رسما در صحبت‌های خود با جف کیفلی اعلام کرده است سری جدید The Elder Scrolls در دست ساخت است. وقتی که از او پرسیده شد که آیا بتسدا یک The Elder Scrolls جدید خواهد ساخت یا خیر، پاسخ هاوارد به این شرح است:

این مسائل همیشه موضوعات بزرگی هستند که در باره آنها بحث کنیم. فکر می‌کنم که خیلی خوب است این مواقع به هواداران خود بگوییم بله، ما مشغول این کار هستیم. این چیزی است که ما دوست داریم اما می‌دانید، باید در صحبت‌هایم محتاط باشم زیرا فاصله زیادی باقی مانده.

من می‌توانم اینجا بنشینم و بازی را برای شما توضیح دهم و شما هم بگویید که اصلا تکنولوژی آن را ما نداریم – چقدر ساخت آن طول خواهد کشید؟ مسئله دیگر، چیزی که در ذهن ما جریان دارد است که زمان زیادی را صرف خواهد کرد.

ما همچنین مشغول کار بر روی دو پروژه بزرگ دیگر هستیم که از تمامی عناوین تاکنون ما بزرگتر هستند. مردم از این عناوین حتی تا قبل از Elder Scrolls 6 باخبر خواهند شد. چنین چیزی هم از الان تا سال‌های آینده زمان خواهد برد.

هنوز مشخص نیست که این دو پروژه چه هستند یا اینکه ساخت The Elder Scrolls 6 تا کجا به پیش رفته است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید