E3 2016 | اعلام تاخیر بازی Crackdown 3 و تایید آن برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس‌وان

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۹

یکی از بازی‌هایی که غیبت آن در همایش E3 شرکت مایکروسافت مشاهده شد بازی Crackdown 3 بود. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

تاخیر در عرضه این بازی علت غیبت آن در همایش این شرکت بود، این موضوع توسط دیو جونز، مدیر نوآوری استودیوی ریجنت گیمز اعلام شد.
انتظار می‌رود که محتویات بخش چندنفره این بازی در سال جاری میلادی عرضه شود اما استودیوی سازنده تاریخ دقیقی را از قبل برای آن برنامه‌ریزی نکرده است.
جونز در مورد این بازی اعلام کرد:

Crackdown 3 بازی است که برای آینده ساخته شده و تجربه جدیدی از بخش چندنفره به نمایش خواهد گذاشت. به کار خود برروی این بازی ادامه می‌دهیم و بنظر می‌رسد که بخش چندنفره این بازی در تابستان در اختیار طرفداران قرار گیرد. اولویت ما ارائه تجربه‌ی جدیدی به بازیکنان است که پیش از این در بازی‌های این سبک ندیده باشند.

از سوی دیگر معلوم نیست که در سال ۲۰۱۷ با بخش چندنفره این بازی یا با نسخه کامل آن روبرو خواهیم شد.
جونز تایید کرد که بازی Crackdown 3 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و همچون سایر بازی‌های معرفی شده در همایش مایکروسافت، این بازی جزو بازی‌هایی خواهد بود که قابلیت استفاده برروی دو پلتفرم‌ ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی را خواهد داشت (قابلیت Xbox Play Anywhere)، منظور از این حرف این است که با خرید نسخه دیجیتالی این بازی برروی یک پلتفرم، امکان استفاده از آن برروی سایر پلتفر‌م‌ها نیز وجود خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید