E3 2016 | سه قابلیت جدید برای ایکس‌باکس‌لایو معرفی شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳

مایکروسافت در کنفرانس خود در E3، سه قابلیت جدید برای ایکس‌باکس‌ لایو معرفی کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

مایک ایبارا در کنفرانس مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی برای ایکس‌باکس‌لایو جهت بهترشدن تجربه‌ی بازی چندنفره بر روی ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی معرفی کرد.

اولین ویژگی معرفی شده، Clubs  است که امکان ایجاد جوامع ( Communities ) برای ملاقات مردم را به شما می‌دهد. با Clubs، مایکروسافت قصد ارتباط بین مردمی که علایق مشترک دارند را داشته است.

دومین ویژگی معرفی شده، Looking for Group است که به بازی‌بازانِ با هدف مشترک، کمک می‌کند تا هم‌دیگر را پیدا کنند. این بدین معنی است که اگر منتظر فردی برای حمله و تاخت و تاز در The Division یا ساخت یک قلعه‌ی بزرگ در Minecraft هستید، این قابلیت به کمک شما خواهد آمد.

سومین و آخرین ویژگی، Arena است؛ یک پلتفرم جدید مسابقات در ایکس‌باکس‌لایو. با توجه به سخنان مایک ایبارا، Arena سریع‌ترین راه برای ثبت نام و رقابت در یک مکان است و بازی‌بازان می‌توانند به صورت انفرادی یا با دوستان‌شان به رقابت بپردازند.

همچنین مایکروسافت اعلام کرد که Smite، World of Tanks و FIFA در میان اولین عناوین پشتیبانی شده از Arena هستند و چیزهای بیشتری در راه است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید