Sniper Ghost Warrior 3 تا ۲۰۱۷ تاخیر خورد

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸

سی‌آی گیمز به تازگی اعلام کرده که Sniper Ghost Warrior 3 تا ۲۰۱۷ تاخیر خورده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

قرار بود که Sniper Ghost Warrior 3 در نیمه‌ی دوم ۲۰۱۶ منتشر شود؛ ولی سی‌آی گیمز اعلام کرد که بازی تا ۲۰۱۷ تاخیر خورد است. ظاهرا این زمان اضافی برای اطمینان‌یافتن از عالی و با کیفیت‌بودن بازی است.

مدیر عامل سی‌آی گیمز، مارک تایمنسکی در این مورد گفته است:

مدت کوتاهی قبل از اتمام کار، ما هدف خود را یافتیم، گرچه نزدیک است، با این حال، هنوز برای اطمینان حاصل‌شدن از کیفیت و عالی‌بودن Sniper Ghost Warrior 3، کمی وقت نیاز داریم. ما از صبر و حمایت بازی‌بازان خوشحال و از آن­‌ها متشکریم. فقط چند ماه باقی مانده و صبر کردن ارزش دارد.

داستان بازی در یکی از کشورهای اروپای شرقی جریان دارد که شخصیت اصلی بازی وقتی که جنگ سرد جدیدی میان روسیه و آمریکا شکل گرفته، تنهاست. در بازی باید اهداف بسیاری را از راه دور به قتل برسانید، در حالی که همچنان درگیری بین گروه‌های مختلف جریان دارد تا شما کار خود را به اتمام رسانده و جان سالم به در ببرید.

با توجه به تاخیر زده شده، Sniper Ghost Warrior 3 در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۷ ( ۸ بهمن ۱۳۹۵ ) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید