نویسنده‌ی Fallout: New Vegas بر روی Prey جدید کار می‌کند

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲

کریس آولون، نویسنده‌ی Fallout: New Vegas بر روی Prey کار می‌کند و این موضوع را هم در توئیتر تایید کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

یکی از حرفه‌ای‌ها و کارکشته‌های این صنعت، کریس آولون بر روی Prey جدید کار می‌کند. او این قضیه را بعد از معرفی Prey در کنفرانس بتسدا، در شبکه‌ی توئیتر اعلام کرده است؛ البته معلوم نیست که آولون چه نقش و موقعیت دقیقی در Prey دارد.

کریس آولون بر روی بازی‌های متعددی نظیر Fallout 2، Fallout: New Vegas، Wasteland و… کار کرده است. در این بازی‌ها، نقش و موقعیت‌های مختلفی مانند طراح مراحل و کارگردان نوآوری داشته و این را از مشخصات LinkedIn آن می‌توان فهمید.

کریس همچنین در ابسیدین اینترتیمنت به عنوان کارگردان و مدیر نوآوری آن کار کرده و بعد از ۱۲ سال، در مه ۲۰۱۵ از این شرکت جدا شده است و اکنون یک نویسنده‌ی آزاد است و می‌تواند در شرکت‌های مختلف مشغول به کار شود.

Prey جدید توسط آرکین استودیوز ساخته می‌شود و داستان آن در سال ۲۰۳۲ جریان دارد. همچنین قول داده شده که Prey یک بازی هیجان انگیز و روانشناختی در دنیایی ترسناک باشد. با توجه به تریلر E3 که منتشر شد، شخصیت اصلی بازی مورگان است و آن را در دو موقعیتِ زمین و خارج از آن دیدیم. همچنین این تریلر نشان داد که مورگان تحت آزمایش‌های روانشناختی که شامل محیط‌ها و کارهای خصمانه بود، قرار گرفته است. لازم به ذکر است که Prey برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و نسخه‌ی دوم آن که در حال ساخت بود، قبلا لغو شده است. اکنون بتسدا تصمیم گرفته تا جانی تازه به این سری دهد و آن را از دوباره شکل دهد. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما هم منتظر Prey هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید