E3 2016: عنوان Fallout Shelter به ۵۰ میلیون بازیکن دست یافت و محتویات جدیدی برای آن در راه است

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰

بتسدا در طی کنفرانس خود در E3 اعلام کرد که Fallout Shelter به ۵۰ میلیون بازیکن دست یافته است. در ادامه‌ی خبر با گیمفا همراه باشید.

Fallout Shelter اولین بازی گوشی‌های هوشمند بتسدا است و موفقیت بزرگی را برای آن کسب کرده است. بتسدا هم در طی کنفرانس خود در E3، اعلام کرده که این عنوان به ۵۰ میلیون بازیکن دست یافته است.

Fallout Shelter یک بازی رایگان است؛ ولی هنوز عنوان بزرگی است. وقتی که هیچ جزئیاتی از میزان درآمد بازی نیست؛ ولی گزارش‌ها حاکی از این‌اند که Fallout Shelter بهترین نوع پول‌سازی است و در دو هفته‌ی اول انتشار خود، ۵٫۱ میلیون دلار درآمد داشته است!

در طی کنفرانس بتسدا اعلام شد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Fallout Shelter در راه است و  ” به‌روزرسانی بزرگ ” برای بازی که شامل مکان‌ها، دشمن‌ها و شخصیت‌های جدید برای والت شماست، منتشر خواهد شد. همچنین شما قادر به فرستادن مقیمان‌ پناه‌گاه‌تان به ماموریت خواهید بود. سیستم مبارزه‌ی کاملا جدیدی هم در راه است؛ ولی جزئیاتی از آن و تغییرات آن در دسترس نیست. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا منتظر به‌روزرسانی بزرگ برای Fallout Shelter بودید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید