E3 2016| بازی Prey جدید، دنباله یا نسخه مجدداً ساخته شده نیست

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰

با پایان همایش E3 شرکت بتسدا، آقای رافائل کولانتونیو، مدیر عامل استودیوی آرکین (سازنده عنوان جدید Prey)، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بازی که توسط آنها در دست ساخت است ادامه‌ نسخه پیشین نبوده و نسخه‌ای نیست که از ابتدا ساخته شده باشد و باید آن را یک بازنگری در آی‌پی در نظر داشت. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

کولانتونیو تایید کرد که همچون بازی Dishonored، بازی Prey جدید نیز برپایه عبور از مراحل مختلف نبوده و بازیکن با یک دنیای بزرگ روبرو خواهد بود و امکان گشت و گذار و کاوش هر قسمت از آن را خواهد داشت. در نهایت او اعلام کرد که در این بازی امکان انتخاب شخصیت مرد یا زن وجود خواهد داشت.
امروز در همایش E3 شرکت بتسدا شاهد معرفی نسخه جدیدی از بازی Prey بودیم که داستان آن در سال ۲۰۳۲ روی خواهد داد و شخصیت اصلی داستان Morgan نام خواهد داشت.
در تریلر این بازی که در همایش بتسدا نشان داده شد، شخصیت داستان بازی را در دو موقعیت دیدیم، یکی محل زندگی خود که احتمالاً برروی کره زمین است و دیگری در مکانی خارج از کره زمین، طبق این تریلر Morgan تحت آزمایش‌های روانشناسی با محوریت محیط‌هایی با خصوصیت خصمانه قرار گرفته است.
معرفی نسخه جدیدی از بازی Prey در حالی روی می‌دهد که ساخت بازی Prey 2 در سال ۲۰۱۴ لغو شده بود.
این بازی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید