E3 2016 | در همایش بتسدا شاهد معرفی بازی Wolfenstein جدیدی بودیم؟

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰

با آنکه طرفداران بازی Wolfenstein تا پیش از شروع همایش شرکت بتسدا با اشتیاق تمام در مورد عنوان جدیدی از این سری بازی و احتمال معرفی آن صحبت می‌کردند اما بتسدا با پایان همایش خود و عدم نمایش ویدئویی از بازی مرتبط با Wolfenstein، امید آنها را به ناامیدی تبدیل کرد اما این شرکت واقعاً آنها را ناامید کرد؟ در ادامه مطلب همراه ما باشید.

گرچه همایش E3 شرکت بتسدا همایش کوتاه و مختصری بود اما در آن بازی‌های قابل توجهی نظیر Quake: Champions، عنوان جدیدی از سری Prey و چند بازی محبوب دیگر معرفی شدند اما یکی از مورد انتظارترین بازی که معرفی آن در این همایش پیشبینی شده بود، نسخه جدیدی از سری بازی Wolfenstein بود که هر چقدر طرفداران آن منتظر ماندند، ویدئو یا نامی از آن برده نشد و در نهایت این همایش به اتمام رسید.
اما نکته‌ای نظر طرفداران کنجکاو این بازی را به خود جلب کرد. پیش از نمایش تریلر مربوط به بازی Quake، تصویر زیر نمایش داده شد که در آن لیستی از بازی‌هایی که توسط آی‌دی‌سافتور (سازنده سری بازی Wolfenstein) از سال ۱۹۹۰ ساخته شده بودند قابل مشاهده بود. بازی‌های نظیر Wolfenstein 3D ،The New Order و The Old Blood از سری بازی‌های Wolfenstein نیز شامل این لیست می‌شدند اما در این لیست نام The New Colossus نیز به چشم می‌خورد که تاریخ عرضه آن با عبارت **-**-** پر شده بود.

این احتمال داده می‌شود که عنوان New Colossus نام یک بازی جدید یا یک بسته گسترش دهنده از سری بازی Wolfenstein باشد. نام New Colossus برگرفته از عنوان یکی از غزلیات شاعر آمریکایی یعنی اما لازاروس است که توسط شخصیت بی‌جی بلزکوویچ در پایان بازی The New Order خوانده شد.
گرچه بتسدا پروژه جدیدی از بازی Wolfenstein را معرفی نکرد اما با توجه به مطالب فوق و شایعاتی که پیش از همایش این شرکت منتشر شده بودند، احتمال صحت این حدس که New Colossus پروژه‌ای مربوط به سری بازی Wolfenstein باشد را افزایش می‌دهد. طبق شایعات انتشار یافته، در همایش بتسدا یک نسخه بازسازی شده از بازی Skyrim و یک عنوان مرتبط با با بازی Prey که از ابتدا برروی ساخت آن کار شده است در این نمایش معرفی خواهند شد، همچنین این شایعات حاکی از معرفی بازی Wolfenstein 2 بودند که بجز مورد آخر در باقی موارد، شایعات صحت داشتند و شاهد معرفی بازی‌های عنوان شده بودیم، شاید مورد آخر هم با زبان بی زبانی معرفی شده باشد و تنها گذشت زمان صحت آن را نشان خواهد داد!

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید