E3 2016: از دو تایتان به نام‌های Ion و Scorch در Titanfall 2 رونمایی شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۹

در طول استریم زنده‌ای که الکترونیک‌آرتز برای EA Play ارائه داده، سازندگان Titanfall 2 از دو تایتان اولی که در Titanfall 2 حضور دارند رونمایی کرد. با گیمفا همراه باشید.

این دو تایتان، Ion و Scorch هستند و بخشی از ۶ تایتان درون بازی خواهند بود. در طول کنفرانس ذکر شد بازی دارای ۶ تایتان جدید است که یعنی هیچ کدام از تایتان‌های نسخه اول در Titanfall 2 حضور ندارند.

Scorch به‌طور کلی در مورد آتش است؛ او بسیار بی‌رحم خواهد بود و شما می‌توانید با یک نارنجک گازی چند ضرب بزنید یعنی آن را پرت کرده و با اسلحه‌های دیگر منفجرش کنید. Ion هم به‌طور در مورد لیزر و مدیریت منابع است که دارای لیزر شانه‌ای خواهد بود.

Ion:

Ion تماماً در مورد قدرت است و تمرکز او بر روی لیزر است. به کمک یک سیستم انرژی مرکزی تمام توانایی های تهاجمی و تدافعی مدیریت می‌شود. Ion یک قدرت موثر و تاکتیکی در خط جبهه است.

سلاح اول او: مسلسل شکاف دهنده است. شلیک‌های سریع و آتشین همراه با توانایی که می تواند به سیستم انرژی مرکزی به هر چیزی نفوذ کند و ۳ شلیک آتشین انجام بدهد.

 • مهمات: تیرهای لیزری
  پرتو مرگباری که بر روی شانه‌اش نصب شده و هرچیزی سر راهش را نابود می کند.
 • تاکتیک: دام لیزری
  مین هایی که به کمک لیزر منفجر خواهند شد.
 • دفاع: سپر حلقه‌ای
  جذب کردن آتش‌های اطرافش و باز پس دادن آن به دشمن
 • هسته: هسته لیزری
  یک پرتو بیش از اندازه بزرگ و کشنده از قفسه سینه‌ Ion و متوقف کننده هر چیزی که در راهش قرار دارد.

Scorch:

نام او کوتاه شده‌ای از نام «Scorched Earth» است. قدرت اولیه تدافعی و تهاجی او آتش است. آتش او خالص و مستقیم است، Scorch می‌تواند توانایی‌هایش را به هم زنجیر کند تا دشمنان را از لاک دفاعی‌شان بیرون بکشد و آن ها را در حداکثر ضربه و خسارت گرفتار نماید.

سلاح اولیه او: پرتاب کننده ترمیت T-203 است. یک شلیک آتشین از این موشک ترمیتی، هرچیزی را در فاصله‌اش از بین می برد.

 • مهمات: دیوار آتش
  نامش گویای همه چیز است – یک دیوار کامل در مقابل دشمنانش ایجاد می کند.
 • تاکتیک: تله آتش افروز
  به کمک قوطی هایی، گاز مشتعل شونده‌ای را در هوا پخش می‌کند که با یک جرقه، آتش عظیمی برپا می‌کند.
 • دفاع: سپر حرارتی
  تمام توپخانه‌ای که به سمتش شلیک می‌شود را مایع می‌کند و به تمام دشمنان اطرافش ضربه می‌زند.
 • هسته: هسته آتشین
  یک موج عظیم از آتش ایجاد می‌کند که هر چیزی در راهش را نابود می‌کند.

به طرز جالبی، کارکنان استدیو رِسپاون برای Scorch از ضمیر he و برای Ion از ضمیر she استفاده می‌کردند. احتمالاً این مسئله به این حقیقت اشاره می‌کند که تایتان‌ها به گونه‌ای جنسیت دارند. بعد از همه چیزی که در تریلر بخش تک نفره مشاهده کردیم متوجه شدیم که هر کدام از آنها دارای نوع خاصی از شخصیت‌ هستند، پس چرا نباید جنسیت داشته باشند؟

سه تاکتیک جدید نیز رونمایی شدند. بعضی از آنها که توانایی خاصی هستند را می‌توانید برای خلبانش انتخاب کنید. قلاب به شما اجازه می‌دهد که به مکان‌های مختلف دسترسی داشته باشید و دشمن را به طرف خودتان بکشید، تیغ جهنده سلاح کشنده‌ای است که یک با پالس‌های صوتی اجازه می‌دهد موقعیت دشمن را دریابید. هولوگرام خلبان نیز یک تصویر آیینه‌ایست که آخرین حرکت شما را انعکاس می‌دهد.

جالب است بدانید که این بازی برای EA Play کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز قابل دسترسی است. البته مشخص نیست که این بدین معناست پلی‌استیشن ۴ به عنوان پلتفرم رهبر این بازی در نظر گرفته شده است یا الکترونیک آرتز بازاریابی خاصی با شرکت سونی دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید