امکان پیش‌خرید Titanfall 2 هم اکنون در دسترس است| معرفی باکس‌آرت و نسخه‌های کلکسیونی و Deluxe

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۷

با اتمام همایش الکترونیک‌آرتز و معرفی رسمی بازی Titanfall 2، اکنون امکان پیش‌خرید این بازی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی وجود دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در کنار نسخه‌ استاندارد این بازی، سه نسخه دیگر از آن وجود دارد.
نسخه Deluxe:
امکان شخصی‌سازی هر تایتان در روز اول و دستیابی به محتویات انحصاری این نسخه که شامل آثار هنری Warpaints و Nose می شوند. دو حالت استتار نیز برای خلبان، تایتان و سلاح‌های موجود در دسترس خواهد بود.

نسخه Vanguard:شامل نسخه اصلی بازی Titanfall 2
کلاه‌خود Vanguard بازی Titanfall 2: برای اولین بار، این کلاه‌خود که کپی دقیقی از نسخه بازی آن است در دنیای واقعی طراحی شده است. این کلاه‌خود شامل باتری برای روشن شدن چراغ آبی کلاه و چراغ وضعیت می شود.
ابعاد این کلاه‌خود برابر ۳۰٫۴۸ سانتی‌متر عرض، ۲۶٫۶۷ سانتی‌متر ارتفاع و ۳۹٫۳۷ سانتی‌متر طول می‌باشد.

لوازم جانبی کلاه‌خود: تجهیزات جانبی کلاه‌خود شامل یک چراغ‌قوه و لیزر می‌شوند که بدون آنها هیچ خلبانی نمی‌تواند ماموریت خود را بطور دقیق به اتمام برساند.

فلش درایور بصورت پلاک دور گردن: اسرار خلبانان باید بخوبی محافظت شوند بنابراین بهترین راه برای اینکار ذخیره اطلاعات برروی فلش‌هایی است که به شکل پلاک به‌دور گردن انداخته می‌شوند. این فلش‌ها ۸ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی دارند.

لوازم همراه خلبانان: از لوازم جانبی مورد نیاز هر خلبان می‌توان به یک دفترچه ۳ در ۴٫۵ اینچی، یک جعبه آلومینیومی و یک مداد با آرم گروه Vanguard اشاره کرد.

Squad Morale Patches: این نسخه شامل دو Morale Patches برای استفاده برروی لباس می‌‌باشند. سایز آنها بطور تقریبی برابر ۳ اینچ می‌شود.
چفیه Vanguard: طراحی شده برای محافظت سر و گردن خلبانان در برابر اشعه آفتاب و شن و ماسه موجود در محیط، ابعاد این چفیه برابر ۴۲ در ۴۲ اینچ می شود.

نسخه Marauder که نسبت به نسخه قبلی محتویات کمتری را دارا بوده اما همچنان قابل توجه است:

شامل نسخه اصلی بازی Titanfall 2

مجسمه نیم‌تنه خلبان بازی Titanfall 2: در ساخت این مجسمه دقیق‌ترین جزئیات رعایت شده و حدود ۷ اینچ ارتفاع آن می‌باشد.

لوازم همراه خلبانان: از لوازم جانبی مورد نیاز هر خلبان می‌توان به یک دفترچه ۳ در ۴٫۵ اینچی، یک جعبه آلومینیومی و یک مداد با آرم گروه Vanguard اشاره کرد.

تصاویر رنگی چاپ‌ شده انحصاری: این تصاویر با بالاترین کیفیت و در ابعاد ۵ در ۷ اینچ در ۳ قطعه آماده شده‌اند که تنها در نسخه‌های کلکسیونی در دسترس خواهند بود.
دست‌بندهای Paracord: هر خلبانی باید از دستبندهای Paracord استفاده نماید در در مواقع اضطراری از آنها کمک بگیرد. از جنس پُلی‌استر و به رنگ سیاه که برروی آن عبارت Titanfall 2 درج شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید