E3 2016 | تری کروس و اسنوپ داگ چندان هم در Battlefield 1 حرفه‌ای نیستند

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۳

الکترونیک‌آرتز سرانجام استریم زنده گیم‌پلی بخش ۶۴ نفره Battlefield 1 را پس از پایان کنفرانس خود به اشتراک گذاشت و افراد مشهور زیادی مانند تروی کروس و اسنوپ داگ برای رقابت حضور یافتند. به لطف یک کاربر آلمانی توئیتر، ما در حال حاضر می‌دانیم هر یک از افراد مشهور چگونه عملکردی در طول بازی داشتند.

هیچ یک از افراد مشهور نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند گرچه ویز خلیفا، در بین این افراد، موفق شد با ۷۰۵۶ امتیاز، ۲ کشته و ۱۱ بار مرگ، بالاتر از آن‌ها باشد. ریچارد شرمن هم ۶۸۹۲ امتیاز، ۹ کشته و ۱۱ بار مرگ را کسب کرد در حالی که The Game، یکی از رپرهای معروف، توانست ۶۱۱۷ امتیاز به‌دست آورد.

افراد مشهور دیگری که خوب عمل نکردند، شامل جیمی فاکس با ۱۱۴۲ امتیاز و لوپه فیاسکو با ۹۴۵ امتیاز می‌شود. فیاسکو ظاهرا به همان اندازه که در Battlefield 1 بد بازی می‌کند، در Street Fighter V حرفه‌ای است. او توانست دیاگو که یکی از حرفه‌ای‌های این عنوان بوده را در اوایل سال جاری شکست دهد. تروی کروس با ۵۸۵ امتیاز، ۰ کشته و ۸ بار مرگ، از جایگاه آخر بگریزد! امیلی راتاجکوسکی با ۳۲۴ امتیاز در جایگاه آخر قرار دارد.

میجور نلسون، مدیر برنامه‌ریزی ایکس‌باکس، توانست ۵۷۶۳ امتیاز، ۳ کشته و ۱۲ بار مرگ را به‌دست آورد. شما در ادامه می‌توانید لیست کامل نتایج را مشاهده کنید:

CelebrityKill-DeathScore
Wiz Khalifa۲-۱۱۷۰۵۶
Richard Sherman۹-۱۱۶۸۹۲
The Game۴-۷۶۱۱۷
Snoop Dogg۰-۴۵۸۱۱
 Major Nelson۳-۱۲۵۷۶۳
Zedd۴-۹۳۰۲۹
Tyrese Gibson۱-۱۱۲۷۳۷
Zac Efron۲-۱۱۲۶۵۰
Marshawn Lynch۱-۱۵۲۲۹۲
Jamie Foxx۱-۹۱۱۴۲
Lupe Fiasco۰-۷۹۴۵
Terry Crews۰-۸۵۸۵
Emily Ratajkowski۱-۱۰۳۲۴
0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید