E3 2016 | تصاویر مدل اسلیم ایکس‌باکس وان و ویژگی‌های آن لو رفتند

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۳

لیک‌ها ادامه دارند. پس از موارد لو رفته از Recore ،Dead Rising 4 و Titanfall 2، یک تصویر از مدل شایع شده اسلیم ایکس‌باکس وان در توئیتر منتشر شد.

کاربری در انجمن نئوگف به نام KawabataSan، تصویر کامل کنسول را منتشر کرد. این کنسول کوچک‌تر و جعبه مانندتر به‌نظر می‌رسد. ظاهرا همچنین در قسمت پایین، یک بلستر مادون قرمز وجود دارد که شاید برای کنترل از راه دور باشد. بخش راست کنسول هم ظاهرا شکل دیگری به خود دیده است. علاوه بر این، انگار آداپتور هم داخل کنسول قرار دارد.

Jason Schreier از سایت کوتاکو، تایید کرد این کنسول با رمز Edmonton شناخته می‌شود. سایت کوتاکو در واقع اولین گزارشات مربوط به مدل جدید پلی‌استیشن ۴ را منتشر کرده بود.

تصویر بالا همچنین جزئیات بیشتری از ویژگی‌های کنسول را در اختیار قرار می‌دهد. با توجه به شایعات، به‌طور قابل توجهی از کنسول اصلی کوچک‌تر خواهد بود (۴۰ درصد) و ۲ ترابایت هارد دارد. کنسول جدید همچنین ویدیوهای ۴k و HDR را پشتیبانی می‌کند و با یک پایه عمودی عرضه می‌شود.

شایعات اصلی این کنسول در ماه گذشته انتشار یافتند و در کنار آن، شایعات دیگر به این موضوع اشاره داشتند که مایکروسافت یک کنسول بسیار قوی‌تر از ایکس‌باکس وان را در ۲۰۱۷ عرضه می‌کند و دارای کنترلر جدیدی خواهد بود که احتمالا همین کنترلر درون تصویر باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید