E3 2016| پوشش زنده کنفرانس الکترونیک آرتز – به اتمام رسید

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰

کنفرانس‌های خبری E3 امسال با الکترونیک آرتز آغاز می‌شود. Battlefield 1 ،Star Wars ،Titanfall 2 ،Mass Effect ،FIFA ،Madden و غیره همگی از عناوین پرمتقاضی هستند که توسط شرکت نامبرده عرضه می‌شوند. امشب با پوشش زنده کنفرانس الکترونیک آرتز همراه ما باشید.

کنفرانس الکترونیک آرتز در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز دوشنبه برگزار می‌شود که زمان زیادی نیز به آغاز مراسم باقی نمانده است. این شرکت امسال با دست پر آمده و بازی‌های بسیاری را برای نمایش دارد.

پوشش زنده با لایو بلاگ و تماشای کنفرانس الکترونیک آرتز به صورت زنده

در انتهای مطلب شما ‌می‌توانید از طریق پلیر سایت توئیچ، نمایش را به صورت زنده تماشا کنید. جدا از این گزینه، گیمفا پوشش زنده کنفرانس‌ها را نیز در قالب لایو بلاگ خواهد داشت که با آغاز رویداد شروع خواهد شد.

بازی‌هایی که نمایش داده می‌شوند

صرف نظر از عناوین مختلفی که الکترونیک آرتز به نمایش در خواهد آورد، مهمترین آنها Battlefield 1 است. این بازی مدتی می‌شود که به صورت رسمی با تریلر و جزئیاتی معرفی شده اما اینبار ما شاهد نمایشی مفصل از گیم‌پلی خواهیم بود. الکترونیک آرتز حتی قصد دارد پس از پایان کنفرانس، یک بازی چندنفره با حضور ۶۴ نفر را هم برگزار کند.

Battlefield 1 شاید مهمترین بازی باشد اما تنها بازی نیست. الکترونیک آرتز برای اولین بار نگاهی دقیق‌تر را بر روی بازی Titanfall 2 ارائه خواهد کرد؛ عنوانی که بر خلاف بازی قبلی، برای پلتفرم‌های بیشتری منتشر خواهد شد.

در این میان Mass Effect: Andromeda هنوز قطعی نیست اما انتظار می‌رود که بیشتر به معرفی این بازی پرداخته شود.

البته فقط این عناوین اکشن و تیراندازی نیستند که الکترونیک آرتز به آنها خواهد پرداخت؛ بازی های ورزشی نیز مانند FIFA و Madden هم نمایش خواهند داشت.

Watch live video from EA on www.twitch.tv

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید