اولین تصاویر از BATMAN تل تیل منتشر شد + اطلاعات جدید

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶

سرانجام انتظارها به پایان رسید و استودیوی تل تیل گیمز تصاویر و اطلاعاتی از عنوان مورد انتظار خود، BATMAN – The Telltale Series منتشر کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده از این عنوان، بازی‌گران با استعداد و مشهوری در آن ایفای نقش می‌کنند. تروی بیکر مشهور در نقش بروس وین، تراویس ویلینگهام در نقش هاروی دنت (دو چهره)، Erin Yvette در نقش ویکی ویل (خبرنگار مشهور گاتهام)، Enn Reitel در نقش آلفرد پنی‌ورث، Murphy Guyer در نقش سرهنگ جیمز گوردون، Richard McGonagle در نقش کارماین فالکون و Laura Bailey در نقش سلینا کایل (زن گربه‌ای) ایفای نقش می‌کنند.

کوین برنر، موسس استودیوی تل تیل گیمز می‌گوید:

ما در استودیوی تل تیل سخت مشغول کار هستیم تا روایتی جدید را از داستان فوق‌العاده بتمن خلق کنیم. جایی که بازی‌بازان در نقش بیلیونر مشهور، بروس وین و در عین حال در پشت ماسک قرار می‌گیرند و نحوه روایت یک درام پیچیده را می‌سازند. این روایت با اکشن، جنایت، فساد و شرارتی که در هر گوشه از شهر گاتهام وجود دارد، غنی شده است. زندگی پیچیده و درگیری‌های ذهنی بروس وین سبب می‌شود تا تکامل برجسته‌ای در تجربه نقش‌آفرینی تل تیل به‌وجود بیاید و به شدت هیجان زده هستیم و آماده می‌شویم که این سری را در تابستان برای بازی‌بازان عرضه کنیم.

در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده از عنوان BATMAN – The Telltale Series را در زیر مشاهده کنید. قطعا نویسندگان کاربلد تیل تیل داستان زیبا و پر کششی را از دنیای شگفت انگیز و بی پایان بتمن خلق کرده‌اند. به شدت منتظر این عنوان هستیم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید