تماشاخانه: بدمینتون در Overwatch، قایم باشک در Dark Souls 3 و صحنه‌های جالب

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

درودهای فراوان خدمت شما عزیزان. با ما در ادامه مطلب برای جدیدترین قسمت از تماشاخانه همراه باشید.

توی بخش چندنفره بازی Dark Souls 3، فقط دکمه حمله رو با تمام قدرت بگوید رمز برنده شدن نیست! گاهی باید تاکتیک به خرج داد، گاهی باید عقب کشید …. گاهی هم باید قایم شد و فقط خندید! ویدئویی که در زیر تماشا می‌کنید همین موضوع رو دقیقا نشون میده. این همه میگردند بنده‌ خداها آخرشم هیچی به هیچی. حرکت جالبیه خواستید امتحان کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Overwatch دارای شخصیت‌های بسیار متنوعی هستش که ترکیب قابلیت‌های هر کدوم از اونا با مال بقیه میتونه احتمالات مختلفی رو به همراه داشته باشه. یک سری از بازیکنان Overwatch، بدمینتون درست کردند که توی ویدئو زیر هم میبینید. آموزش ساختش هم به این صورته که دو شخصیت مرسی Mercy با شلیک استریم سلامتی به همدیگه تور رو درست می‌کنند، Genji ها با استفاده از قابلیت‌ منحرف کردنشون به توپ ضربه میزنند و توپ هم نارنجکی هستش که Junkrat شلیک میکنه و میندازه وسط این افراد:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در اولین قسمت از Highlight Reel این هفته، مهارت بازیکنان با Lúcio، سکوت برای در امان ماندن در Tomb Raider، سم از Uncherted که تبدیل به عیسی مسیح میشه و غیره رو داریم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در دومین قسمت از Highlight Reel مزاحمت برای زامبی، انفجار مهیب در Hitman، گربه‌ای نیازمند ریست در Far Cry و غیره رو داریم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

روز خوب و خوشی داشته باشید …

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید