بازی Halo 5 کمپین ماد Score Attack را دریافت خواهد کرد

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۵

سازنده بازی Halo 5، یعنی استدیوی ۳۴۳ Industries با بروزرسانی این بازی تنها از ماد چندنفره پشتیبانی نمی کند و حالا قابلیت‌های جدیدی که در بروزرسان بعدی به این بازی اضافه می‌شوند، معرفی شده‌اند که شامل ماد Score Attack می‌شود. در ادامه مطلب با ما باشید.

سازنده بازی اعلام کرد که در بروز‌رسان آینده Halo 5 این بازی ماد Score Attack را دریافت خواهد کرد. این استدیو اعلام کرد:

موضوع جالبی در مورد افزایش امتیاز بوسیله نابودی دشمنان وجود دارد که در کمپین‌های caverns و crawlspaces هم آنها را دیدیم.

 

گِیب دِیلر در مورد این کمپین و بازسازی آن از نسخه‌های پیشین این بازی ابراز خوشحالی کرد و گفت:

پیش از هر چیز باید تشکر کنم که در کنار کار برروی Warzone Firefight، برروی این کمپین هم کار شد. ما مجموعه‌ای از مدال‌ها را در نظر گرفتیم که با جمع‌‌‌آوری آنها توسط شما، امکان دریافت امتیاز را خواهید داشت. با دریافت بیش از ۵۰ مدال شما Score Attack بدست آورده و بوسیله آنها امتیازات بیشتری را برای مبارزه با دشمنان کسب خواهید کرد.

اگر در بخش Co-Op بازی می‌کنید، امتیازات را بطور مستقل بدست خواهید آورد، این موضوع منجر می‌شود که برخی از بازیکنان به تنهایی کار کنند اما ۳۴۳ هشدار داد که بازیکنان همچنان بایستی در برخی از قسمت‌ها با یکدیگر همکاری داشته باشند، مخصوصاً در سطوح بالای سختی
همچنین ۳۴۳ اشاره کرد که با بررسی‌های مکرر به این نتیجه رسیده‌اند که درجه سختی Legendary و چالش Slull را آسان‌تر سازند تا بوسیله آن بازیکنان اجازه یابند که در صورت کشته شدن، بازیکن دیگری را جایگزین خود کنند. گرچه این موضوع مقداری بی‌رحمی بنظر می‍رسد اما اینکار شانس دوباره‌ای به بازیکن می‌دهد.

۳۴۳ اعلام کرد که با ماد Score Attack، بازی Halo 5 با غیرفعال کردن تصاویر سینماتیک بازی، پشتیبانی بهتری را در تسریع سرعت بازیکنان خواهد داشت.

این به معنی بهینه‌سازی زمان بارگذاری است که منجر به آن می‌شود که سرعت شما در بازی به مراتب بیشتر از سایر کمپین‌های معمول باشد. از سوی دیگر شنیده‌ایم که بازیکنان در زمان شکست در بازی، حس وحشتناکی را با از دست دادن کلیه چیزهایی که بدست آورده‌ بودند، تجربه می‌کنند بنابراین ما امکان بازیابی مرحله (Restart Mission) را به آن اضافه کردیم تا شدت این احساس را کم کنیم، حتی به مقدار خیلی کمی

ماد Score Attack همراه با دستاوردهای جدیدی همراه است که در تصویر زیر قابل مشاهده هستند:

تاریخ عرضه‌ای برای بروزرسان Halo 5 که کمپین Score Attack را به آن اضافه می‌کند اعلام نشده اما این بروزرسان بزودی انتشار خواهد یافت، این احتمال وجود دارد که این بروزرسان به همراه بسته گسترش دهنده Warzone Firefight عرضه شود.
این اولین بروزرسان Halo 5 از زمان انتشار آن در اُکتبر سال ۲۰۱۵ نیست و پیش از آن نیز بروزرسان دیگری عرضه شد که تغییراتی را در بازی بوجود آورد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید