نسخه آلفا ۲٫۴ بازی Star Citizen هم اکنون در دسترس است

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۶

بازی Star Citizen همچنان در دست تکمیل و است سازنده آن خبر از بروزرسان جدید آن، یعنی آلفا ۲٫۴ داده است. در ادامه مطلب با ما باشید.

این بروزرسان به عنوان بروزرسان اصلی این بازی توصیف شده است چراکه منجر به تغییرات اساسی در این بازی می‌شود که یکی از آنها نحوه کنترل بازی‌است، از تغییرات دیگری که در سیستم بازی رخ داده است، امکان پرواز با Starfarer خواهدبود. در کنار ایجاد تغییرات، این بروزرسان منجر به رفع باگ‌های موجود در این بازی خواهد شد.
بطورکلی این بروزرسان بزرگترین و مهمترین بروزرسان بازی Star Citizen، پس از بروزرسان آلفا ۲ اعلام شده که در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ عرضه شد.

قیمت Starfarer از ۳۰۰دلار شروع می شود و بطور مثال قیمت مدل Gemini آنها برابر ۳۴۰دلار خواهد بود. سازنده این بازی در مورد این سفینه‌ها می‌گوید:

این تانکرهای بزرگ دارای چندین عرشه هستند و تعداد خدمه‌‌ی آنها هفت‌نفر خواهد بود و یکی از بزرگترین سفینه‌های قابل پرواز در این بازی خواهند بود.

از دیگر تغییرات، امکان انتقال آیتم‌های خریداری شده، سطح عدوات و چیزهای مختلف دیگر از مرحله‌ای به مرحله بعد است.
سازنده بازی افزود:

تغییرات ایجاد شده از تغییرات مهم و حیاتی این بازی هستند که تاثیرات زیادی برروی آن خواهند گذاشت اما این تازه شروع است، همانطور که در گذشته تلاش‌های بسیاری برای این بروزرسان شده و اجرایی شدن آن را امکان‌پذیر نموده، کارهای زیادی در ادامه آن انجام خواهد شد تا این بازی را گسترش دهیم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید