تصاویر مفهومی جدیدی از Destiny: Rise of Iron منتشر شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸

بانجی، سازنده‌ی Destiny تصاویر مفهومی جدیدی از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Rise of Iron آن به اشتراک گذاشته که خیره­‌کننده‌ و زیبا هستند. برای دریافت تصاویر، در ادامه‌ی خبر همراه با گیمفا باشید.

بانجی، بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بعدی Destiny به‌نام Rise of Iron را معرفی کرد که شامل منطقه‌ای جدید، جناح دشمن، اسلحه‌ها و زره‌های جدید و فضای اجتماعی است. چند تن از هنرمندان بانجی، تصاویر مفهومی جدید از این بسته‌ی گسترش‌دهنده در وب‌سایت آرت‌استیشن به‌اشتراک گذاشتند. اکنون نگاهی دقیق‌تر به این تصاویر پر زرق و برق داشته باشید.

  

    

این تصاویر، توسط دیوید اِستَمِل، اَلن لی و چلسی وَزکِز که از کارکنان بانچی هستند، به اشتراک گذاشته شده‌اند. Rise of Iron در ۲۰ سپتامبر ( ۳۰ شهریور ) برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و کنسول‌های نسل قبل کنار زده شده‌اند. همان‌طور که قبلا گفته شد، بازی‌بازان پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در مسیری جداگانه از نسل هشت به انجام این بازی خواهند پرداخت.

بنابر گزارشات، Rise of Iron از دو بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی قبلی Destiny، با نام‌های The Dark Below و House of Wolves بزرگ‌تر خواهد بود. کسانی که این بسته را پیش‌خرید کنند، طرح آهنی موشک‌انداز Gjallarhorn را دریافت خواهند کرد. نظر شما در این مورد چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید