بازی WWE 2K16 برای اکس‌باکس‌وان رایگان می‌شود

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵

WWE 2K16 از این هفته برای کنسول ایکس‌باکس‌وان رایگان خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه خبره همراه شوید.

E3 2016 به‌زودی آغاز می‌شود و کل جهان و بازی‌بازان، آماده برای جشن گرفتن آغاز بزرگ‌ترین نمایشگاه بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۱۶ هستند. در این بین و پیش از معرفی WWE 2K17، مایکروسافت و ۲K با کمک یکدیگر همکاری‌ای را آغاز نموده‌اند که منجر به رایگان شدن عنوان پرطرفدار WWE 2K16 برای کنسول نسل هشتمی ایکس‌باکس‌وان می‌گردد.
بله، دانلود WWE 2K16 از این هفته برای کاربران گلد سرویس لایو کنسول ایکس‌باکس‌وان رایگان خواهد بود. انتظار می‌رود ۲K طی مراسم E3 2016 از نسخه‌ی بعدی سری WWE 2K رونمایی کند.
از پنج‌شنبه، ۱۶ ژوئن (معادل ۲۷ خرداد سال جاری) و لغایت ۱۹ ژوئن (معادل یک‌شنبه، ۳۰ خرداد سال جاری) وقت دارید تا WWE 2K16 را به‌طور رایگان برای کنسول ایکس‌باکس‌وان خود دانلود کرده و بازی کنید؛ البته این موضوع فقط برای مشترکین طلایی سرویس ایکس‌‌باکس‌لایو صدق می‌کند. اگر خواستار ادامه‌ی باز کردن و لذت بردن از WWE 2K16 پس از این بازه‌ی زمانی مجانی بودن بودید، ما تخفیف و موارد ویژه‌ای را برای شما در نظر گرفته‌ایم.
رونمایی اولیه‌ی WWE 2K17 بسیار عجیب بود؛ به‌طوری که ۲K به‌جای انتشار تریلر یا تیزری از بازی، موارد ویژه‌ی نسخه‌های پیش‌خرید‌شده را اعلام نمود و معرفی کرد و این مورد ویژه، حضور بیل گلدبرگ در بازی است. او آخرین بار در یکی از بازی‌های Raw vs SmackDown دیده شد؛ زمانی که ۲K هنور وظیفه‌ی ساخت و تسعه‌ی بازی‌های کشتی‌کج را بر عهده نگرفته بود.
0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید