تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی Vampyr برای E3 2016

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹

بازی Vampyr که ساخته استودیو دونت‌نود اینترتیمنت است، تریلری را زودتر از آغاز نمایشگاه E3 2016 دریافت کرده و اینطور که از نام آن به نظر می‌رسد، این بازی در کنفرانس PC Gaming Show به نمایش در خواهد آمد.

وقایع بازی Vampyr در سال ۱۹۱۸ و شهر لندن دنبال می‌شود و بازیکنان در آن هدایت نقش شخصیتی به نام  Dr. Jonathan Reid را بر عهده خواهند داشت. این فرد که به تازگی تبدیل به یک خون‌‌آشام شده، یک پزشک است و در مسیری دوگانه‌ بین برطرف کردن نیازهای هیولاهای درون خود و قسمی که به عنوان یک پزشک خورده در مانده است.

به عنوان یک Vampyr شما بایستی مردم را برای بقا خود قربانی کنید. برای اینکه بتوانید پیشرفت کنید، تغذیه کردن از خون مردم کار معمول شما خواهد بود و این مهم در نهایت، منجر به آزادسازی قدرت‌های ماورایی Vampyr خواهد شد که همگی آنها برای بقا، مبارزه و متقاعد کردن دیگران لازم هستند.

در بازی Vampyr، تصمیمات شما بی نتیجه نخواهند ماند؛ به قتل رساندن هر فرد تاثیرات خودش را بر روی لندن خواهد گذاشت و شما باید با نتیجه کارهای خود روبرو شوید.

Vampyr در سال ۲۰۱۷ برای ‌ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های عرضه می‌شود. اطلاعت بیشتری از این عنوان در نمایشگاه E3 2016 منتشر خواهد شد.

داستان در این تریلر از زبان خود Reid روایت می‌شود و می‌گوید که “علم برای ما شکست خورده است”. علاوه بر توضیحاتی در رابطه با داستان، مبارزات خشن و خونینی نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید