اکتیویژن در سکوت طرح روی جلد Call of Duty: Infinite Warfare را تغییر داد

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷

شرکت اکتیویژن به عنوان ناشر بازی Call of Duty: Infinite Warfare، در سکوت طرح روی جلد بازی نامبرده را که بسیار آینده‌‌نگرانه بود تغییر داده و تصویری معمولی‌تر که همخوانی بیشتری با زمان حال دارد را گذاشته است.

از زمان معرفی، میزان نفرتی که Call of Duty: Infinite Warfare از طرف بازیبازان دریافت کرده بسیار زیاد است. تریلر رونمایی این بازی در یوتیوب، رتبه دوم دریافت بیشترین دیسلایک‌ها را در تاریخ دارد. بزرگترین دلیل این موضوع، مضمون بازی نامبرده است که مانند دیگر عناوین اخیر Call of Duty، همچنان در آینده‌ای بسیار دور جریان دارد و شدیدا بر روی عناصر علمی-تخیلی تاکید می‌شود.

شرکت اکتیویژن حال بدون هیچ‌گونه اعلامیه‌ای، دست به تغییر طرح روی جلد Call of Duty: Infinite Warfare زده است. تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید، طرح قبلی است. همانطور که میبینید، در پشت شخصیت وسط عکس، به وضوح یک سفینه فضایی دیده می‌شود و کل طرح کاملا علمی-تخیلی است:

طرح قبلی

حال در طرح جدید، یک سرباز انتخاب شده به صورت تصادفی با سلاح و پوششی که ظاهری معمولی مثل تشکیلات زمان حال دارد، با محتویات قبلی جابجا شده است و حتی سفینه هم چندان به خوبی دیده نمی‌شود.

طرح جدید

اکتیویژن هنوز پاسخی به این موضوع نداده و بسیار هم بعید است که چنین کاری را انجام دهد.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (مصادف با ۱۴ آبان) برای پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان در نمایشگاه E3 2016 حضور خواهد داشت و اکتیویژن قصد دارد که نگاهی عمیق به بخش داستانی و تک نفره داشته باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید