سازندگان Witcher 3 با پوستر عظیمی برای E3 2016 به چه چیزی اشاره می‌کنند؟

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶

تاکنون خبرهای زیادی شنیده‌ایم که سازندگان The Witcher 3: Wild Hunt امکان دارد بازی جدیدی در E3 2016 معرفی کنند و در حال حاضر این موضوع احتمال بیشتری به خود گرفته است.

سایت گیم‌اسپات خبرنگارهای خود را به لس‌آنجلس برای پوشش خبری E3 فرستاده و پوستر بسیار بزرگی که در زیر قرار دارد را برروی هتل فیگوئرا (Figueroa Hotel) مشاهده کردند. همان‌طور که می‌بینید، بخشی از این پوستر ناقص است و شاید از شکل کامل آن در روزهای آینده رونمایی شود.

در اوایل هفته جاری، سی‌دی پراجکت‌رد نام تجاری Gwent: The Card Game را ثبت کرد که انتظار می‌رود یک نسخه مستقل برای موبایل باشد. Gwent نام یکی از بازی‌های محبوب در The Witcher 3: The Wild Hunt است.

مارسین یوونسکی، رئیس سی‌دی پراجکت‌رد، مدتی قبل طی مصاحبه خود اعلام کرد این استودیو بازی جدیدی را در دست ساخت دارد و گفت بازی در E3 2016 معرفی خواهد شد.

سی‌دی ‌پراجکت‌رد در گذشته اعلام کرده بود احتمالا بازی جدیدی را در سال ۲۰۱۶ منتشر می‌کند که نکته جالب اینجاست آن‌ها گفتند بازی جدید این استودیو، نوع جدیدی از فرمت بازی‌های ویدیویی خواهد بود که در گذشته برای آن‌ها ناشناخته به‌نظر می‌رسید. یک نسخه مستقل از Gwent با این توضیحات تناسب دارد.

The Witcher 3: Wild Hunt، جدیدترین عنوانی بود که توسط سی‌دی پراجکت‌رد منتشر شد و به‌تازگی آخرین گسترش‌دهنده خود را با نام Blood And Wine دریافت کرد. این استودیو همچنین برروی Cyberpunk 2077 هم کار می‌کند اما در E3 2016 حضوری نخواهد داشت چراکه هنوز کارهای زیادی برای آماده‌سازی آن باقی مانده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید