تماشا کنید: بررسی گروه‌های خلافکار بازی Mafia 3 و نحوه مقابله با آنها

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

پس از انتشار تریلر مربوط به نمایشگاه E3 این بازی، اکنون نوبت به بررسی گروه‌های خلافکاری و کسب اطلاعات بیشتری از آنها پیش از نمایشگاه E3 رسیده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که در تریلر بررسی گروه‌های خلافکاری که امروز توسط توکِی‌گیمز انتشار یافت، توضیح داده می شود، امکان انتخاب تعداد مراحل مختلف مربوط به گروه‌های خلافکاری وجود دارد که کلیه آنها به داستان اصلی بازی مرتبط خواهند بود. هر گروه خلافکاری رئیس خود را خواهد داشت که بازیکن باید آن را شکست دهد.
بعلاوه هر گروه توسط ماموری محافظت می‌شود که الزامی به کشتن آن نیست اما کشتن آن، کار شما را در حملات آسان‌تر خواهد کرد. همچنین امکان شکنجه خلافکارانی با مرتبه‌های پایین وجود خواهد داشت تا از آنها اطلاعاتی بدست آورده و کار خود را آسان‌تر کنید.
بازی Mafia 3 در تاریخ ۷ اُکتبر (۱۶ مهر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

پیش از این توکِی اعلام کرده بود که این بازی بیش از ۱۰۰ موسیقی متن دارد که شامل The House of the Rising Sun ،Paint It Black و All Along the Watchtower می شود.

نسخه کلکسیونی این بازی به قیمت ۱۵۰دلار در دسترس خواهد بود که شامل ۵۶ صفحه کتاب هنری این بازی، پلاک‌ نظامی شخصیت Lincoln Clay و موسیقی بازی برروی صفحه گرامافون است.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید