پلی‌استیشن ۴ نئو – سازندگان کار اضافه اما قابل مدیریت خواهند داشت

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰

پس از انتشار شایعات فراوان در رابطه با کنسولی به نام پلی‌استیشن ۴ نئو (یا پلی‌استیشن ۴K که قبلا خطاب می‌شد)، شرکت سونی اینتراکتیو اینترتیمنت امروز وجود این دستگاه را تایید کرد. برای مرور جدیدترین توضیحات بدست آمده، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اندرو هاوس که به عنوان مدیرعامل و رئیس سونی شناخته می‌شود، در مصاحبه خود با Financial Times، وجود پلی‌استیشن ۴ نئو را تایید کرد. برای دسترسی به مقالات Financial Times باید مبلغی پرداخت شود اما کسانی هستند که در حال حاضر اطلاعات بیشتری را از این مصاحبه پخش می‌کنند. یکی از مهمترین مسائلی که در حال حاضر مطرح است، نحوه واکنش توسعه‌دهندگان به کنسول جدید است.

اندرو هاوس در صحبت‌های خود پیرامون این موضوع گفته است که انتظار می‌رود “توسعه دهندگان تجربه‌ای یک پارچه با کمی کار اضافه اما قابل مدیریت را تجربه کنند”. او همچنین گفته است که فرصتی برای ارائه منافع بیشتر هم به توسعه‌دهنده و هم مصرف‌کننده ایجاد شده بود که در عین حال با توجه عادت مصرف‌کنندگان در قبول نوآوری تکنولوژی به لطف موبایل و رایانه‌های شخصی، برداشت خوبی صورت خواهد گرفت.

هاوس در ادامه مصاحبه اشاره کرده است که شاید همه بازی‌ها اینطور نشوند اما انتظار می‌رود که اکثر آنها برای پلی‌استیشن ۴ نئو بهینه‌سازی‌های لازم را دریافت کنند.

خیلی جالب خواهد بود تا ببینیم توسعه دهندگان واقعا چه نظری در رابطه با کنسول جدید سونی دارند. فعلا هیچ‌گونه اطلاعاتی در رابطه با قیمت پلی‌استیشن ۴ نئو و زمان عرضه آن در بازار در دسترس نیست. همچنین سونی در نمایشگاه E3 امسال برنامه‌ای برای پرداختن به آن ندارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید