اطلاعات فراوانی از FIFA 17 و دموی آن منتشر شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱

امروز اطلاعات فروانی از بازی FIFA 17 و دموی آن منتشر شد که شاید شما را غافل‌گیر کند.برای دریافت این اطلاعات، با ما در ادامه خبر همراه شوید.

امروز در فضای مجازی تصویری در رابطه با دموی FIFA 17 منتشر شد که حاوی اطلاعات فراوانی درباره‌ی این بازی پرطرفدار و پرفروش است. طبق این تصویر، دموی بازی FIFA 17 در برخی مناطق در تاریخ ۸ سپتامبر (معادل پنج‌شنبه، ۱۸ شهریور سال جاری) و در مناطق دیگر در تاریخ ۱۰ سپتامبر (معادل شنبه، ۲۰ شهریور سال جاری) منتشر خواهد شد؛ البته امروز شایعه‌ای در رابطه با پلتفرم‌های اجراکننده‌ی این دمو منتشر شد که در این شایعه اعلام گردید این دمو تنها برای کاربران سرویس الکترونیک‌آرتز اَکسس در دسترس خواهد بود و بازی‌بازان دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی نخواهند توانست دموی این بازی را تجربه نمایند که البته بسیار بعید به‌نظر می‌رسد این شایعه صحت داشته باشد.

FIFA 17 Demo

طبق تصویر بالا، در FIFA 17 تیم‌های باشگاهی بانوان را خواهیم داشت که بسیار هیجان‌انگیز می‌باشد و دو تیم مطرح زنانی که در دمو حضور خواهند داشت، آرسنال و لیورپول خواهند بود. هم‌چنین تیم‌های مردان موجود در این دمو عبارتند از: ریال مادرید، بارسلونا، رم، پاریسن ژرمن، لسترسیتی، یوونتوس، بنفیکا، دورتموند، آژاکس و آرسنال.
لازم به‌ذکر است که با توجه به این تصویر، حالت جدید در بخش Ultimate Team و با نام FUT 5-a-side وجود خواهد داشت که هیچ‌گونه اطلاعاتی از آن منتشر نشده است.
تریلر معرفی FIFA 17 بسیار هیجان‌انگیز بود و به‌طور رسمی تایید نمود که این بازی با استفاده از موتور قدرتمند فراست‌بایت به‌توسعه خواهد رسید. مطمئنا اطلاعات بسیار بیش‌تری از این بازی در کنفرانس الکترونیک‌آرتز در نمایشگاه E3 2016 منتشر خواهد شد (EA Play.)
FIFA 17 در تاریخ ۲۷ سپتامبر (معادل سه‌شنبه، ۶ مهر سال جاری) در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۹ سپتامبر (معادل پنج‌شنبه، ۸ مهار سال جاری) در کل برای پلتفرم‌های اکس‌باکس‌وان، اکس‌‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در هنگام انتشار بازی یک نسخه‌ی سوپر دلوکس از بازی منتشر می‌شود و افرادی که بازی را پیش‌خرید کنند، از محتوای انحصاری بهره خواهند برد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید